PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1315}

Egzorcysta

The Exorcist
7,5 129 948
ocen
7,5 10 1 129948
8,3 29
ocen krytyków
Egzorcysta
powrót do forum filmu Egzorcysta

Pamiętam jak miałem chyba z 15 lat  a więc dawno temu , nigdy nie zapomnę mordy, obrzydliwej ,pociętej twarzy Regan ,ta charakteryzacja jest tak dobra że dzisiejsi twórcy ze swoimi debilnymi horrorami mogą na stojącą bić brawo i przepraszać za swoją ciasnotę umysłu ,brak umiejętności i kompletny brak talentu oglądając twarz Regan , ten jej chory sposób wypowiedzi był, jest i będzię mega straszny ponieważ jest bardzo autentyczny , oglądałem teraz filmy na yt że ludzie wychodząc z kina po premierze mdleli i nie mogli ogarnąć umysłem co zobaczyli trzeba było ich cucić na fotelach ,i tak się robi prawdziwy horror.Dzisiejsze beztalencia wsadzą Ci każdą scenę w kretyńskie i nikomu nie potrzebne CGI i oglądaj jak bezmózg opychając się popcornem , szkoda gadać ,twarz gdy na przykład Regan ją obraca o 360 stopni była zrobiona za pomocą animatroniki coś pięknego i strasznego , zresztą tam każda scena z tą opętaną to było mistrzostwo świata.

Son_Gohan_2

Szczera prawda, Egzorcysta to nieśmiertelny klasyk.

crystalviper

A oglądał Pan serial The Exorcist z 2016-2017 ? muszę przyznać że całkiem ,całkiem to wyszło.

Son_Gohan_2

Owszem. Pierwszy sezon był w miare ok, drugi mi nie podszedł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones