PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142668}
6,6 82
oceny
6,6 10 1 82
Eko eko azaraku
powrót do forum filmu Eko eko azaraku

musze przyznać, że film mi się podobał bardzo! być może po części dlatego, że mam słabość do wszystkiego co japońskie ;P jednak ten film naprawdę mnie wciągnął i porządnie trzymał w napięciu, ogladając go miałam wrażenie, że ogladam coś bardziej w stylu anime (tyle, że z żywymi aktorami :P), z resztą w końcu film jest na podst mangi.
niespecjalnie się przestraszyłam, co w sumie dyskwalifikowało by ten film jako horror w moich oczach, ale ja bym określiła go raczej jako fantasy z elementami horroru (bo w końcu niektóre sceny są naprawdę krwawe i rzeczywiście mocne - np jedna z pierwszych scen z filmu, kawał metalowego czegoś ;P co miażdży głowe kobiety:P), ogólnie poleciłabym go fanom mangi i anime :], a także tym którzy lubią podziwiać azjatycką urodę na ekranie, gdyż występują w tym filmie takze sceny z gatunku yuri czyli po prostu przedstawiający dwie piękne dziewczyny o odmiennej od tradycyjnej orientacji sexualnej w niedwuznaczych sytuacjach ;P:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones