PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32268}

Eksperyment

Das Experiment
7,4 40 515
ocen
7,4 10 1 40515
6,2 8
ocen krytyków
Eksperyment
powrót do forum filmu Eksperyment

4/10

ocenił(a) film na 4

film kompletnie nie zasługuje na tak wysoką średnią. powód? duża przewidywalność. pytanie: co może się stać, gdy odizoluje się pewną grupę ludzi, która następnie zostaje podzielona na dwa obozy: strażnicy i więźniowie. oczywiście tych drugich pozbawia się jakichkolwiek. obraz najprawdopodobniej miał wszystkim uświadomić do czego jesteśmy zdolni w skrajnych sytuacjach. w takim razie jak daleko możemy się posunąć?

singsweetsoftware

to jest na faktach więc raczej przewidywalność jest wpisana w ten film

singsweetsoftware

polecam zapoznać się z The Stanford Prison Experiment, w googlach pierwszy link od góry (jest i polski język)... zobaczysz co miał film uświadomić.

ocenił(a) film na 7
singsweetsoftware

Popieram rozdzera i Sineda ponieważ film był na faktach więc to normalne, że jest przewidywalny. Wiem coś na ten temat ponieważ będąc na studium psychologii wykładowca mówił nam dokładnie o tym eksperymencie. Obejrzałem film z czystej ciekawości. Jak dla mnie 6/10, ponieważ gra aktorska nie powalała, przyznam również, że gdybym nie znał wcześniej tego eksperymentu film od pewnego momentu faktycznie staje się przewidywalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones