PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32268}

Eksperyment

Das Experiment
7,4 40 515
ocen
7,4 10 1 40515
6,2 8
ocen krytyków
Eksperyment
powrót do forum filmu Eksperyment

W mordę jeża :))

ocenił(a) film na 10

To jest jeden z najlepszych filmów jaki w życiu widziałem! Świetny, fantastyczny, niezapomniany..... brak mi słów na jego opisanie.... Naprawdę jest to interesująco opowiedziane, bardzo dobrze zagrane (a szczególnie podobał mi się ten psychol, Berus - to chyba jakieś zboczenie;) ), wciąż narastające napięcie potęguje tylko atmosferę strachu i niepewności.... Pomyśleć, że to wydarzyło się naprawdę....
Wiele kontrowersji wzbudza brutalność filmu, ale ja uważam, że to było niezbędne do dobrego przedstawienia dramatu całego eksperymentu. Ocena ogólna 10/10.

ocenił(a) film na 10
katrol

mam jeszcze jeden problem
Czy ktoś wie, czy film jest wiernym odtworzeniem tego prawdziwego eksperymentu, czy raczej reżyser wziął z niego tylko pomysł, a cała akcja jest dziełem scenarzysty?

katrol

nie jest
prawdziwy eksperyment nie zakończył się aż tak dramatycznie, choć prawdą jest, że trzeba go było przerwać po sześciu dniach, ponieważ "strażnicy" zachowywali się, jakby "więźniowie" naprawdę byli groźnymi przestępcami, których za wszelką cenę trzeba utrzymać w ryzach. poza tym podczas eksperymentu trzech (lub czterech, nie pamiętam dokładnie) lub czterech "więźniów" zaczęło mieć zaburzenia emocjonalne.

użytkownik usunięty
katrol

bum bum bum
Jasne , dawno mi tak serducho nie biło, a ręka nie sciskała czegokolwiek ... Dwie wierze się chowają i nawet nie ważą się pisknąć ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones