PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32268}

Eksperyment

Das Experiment
7,4 40 515
ocen
7,4 10 1 40515
6,2 8
ocen krytyków
Eksperyment
powrót do forum filmu Eksperyment

porażka

ocenił(a) film na 1

nie wiem jakim cudem ten film ma tak wysoka srednia. jestem uprzedzony co do
niemieckich filmow i mam racje. przewidywalny i brak realizmu. jakim cudem po 2 czy 3
dniach w wiezieniu ktore jest na niby czlowiek traci zmysly?? DNO!!

ocenił(a) film na 10
a_derewecki

To zamknij się w pomieszczeniu bez światła bez kontaktu ze światem bez nikogo, nie używając imion tylko numerów, szybciej Ci szajba odbije, to się wydaje, a tam pójdę i nic mi nie będzie ale psychika kieruje się swoimi drogami. DNO może masz zapisane w umyśle. Może trzeba było napisać, że jesteś do niemców uprzedzony.

a_derewecki

Jak może być brak realizmu skoro to filmach oparty na REALNYCH faktach?

ocenił(a) film na 8
neverrmind

REALNYCH FAKTACH? To chyba jakiś pleonazm, co? Przecież FAKT sam w sobie jest prawdziwy, więc czystą niepoprawnością jest mówić, iż coś zostało oparte na REALNYCH czy AUTENTYCZNYCH faktach, ale to szczegół...

A co do filmu, to muszę przyznać, że nie lubię niemieckiego kina, aczkolwiek ten film naprawdę przypadł mi do gustu. Ciekawie przedstawili efekt stanfordzki. Tyle w temacie. 8/10

ocenił(a) film na 9
a_derewecki

Fabuła filmu bazuje na prawdziwym eksperymencie, który odbył się w USA i zachowania bohaterów mniej wiecej sie pokrywają z tym co się wydarzyło faktycznie.

ocenił(a) film na 9
a_derewecki

racje to ty masz kolego, ale wg siebie co najwyżej

ocenił(a) film na 8
a_derewecki

O eksperymencie, na podstawie którego zrealizowano ten film, uczą studentów psychologii, stworzono na jego temat dzisiątki publikacji i nie raz powtarzano podobne badania... ale Ty dalej będziesz twierdził, że to "ściema i bez realizmu", więc po co ja tutaj...

ocenił(a) film na 9
Scarab_Bonku

tworca eksperymentu P.Zimbardo wydal ksiazke 'Efekt Lucyfera' po wydarzeniach w Guantanamo. Opisuje tam takze swoj eksperyment.

ocenił(a) film na 8
a_derewecki

jak można "być uprzedzonym i pewnie mieć rację"? jeśli jesteś uprzedzony to masz rację mówiąc, że jesteś uprzedzony, bo jesteś. a film bardzo dobry i na faktach, jak przedmówcy wspominali.

ocenił(a) film na 7
a_derewecki

To sie nazywa strzelic sobie w kolano. Pewnie tego tez nie zrozumiesz dzieciaku bo "jestes uprzedzony do wiedzy".

ocenił(a) film na 7
a_derewecki

"Jestem uprzedzony... mam rację..." twierdzisz....
ja na to:
"Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy..."
wystarczyło napisać... film nie trafił w twój gust... i byłoby ok
twierdzenie że coś jest beznadziejne i zatwierdzenie swojej opinii jako jedynej najprawdziwszej i niepodważalnej jest infantylne, dlatego muszę odnieść się do wypowiedzi gwindaka i powiedzieć po prostu Touche "dzieciaku"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones