PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446373}

Eksperyment

The Experiment
7,0 59 893
oceny
7,0 10 1 59893
6,0 9
ocen krytyków
Eksperyment
powrót do forum filmu Eksperyment

wstrząsający

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie film był świetny, ale niektóre sceny wstrząsające. Delikatna ze mnie dziewczyna i sceny z sikaniem albo homogwałtami były dla mnie wręcz obrzydliwe. Akcja filmu sama w sobie bardzo dobra!

mosiex

Heh fajnie że się kobieta wypowiedziała
polecam ci ten film : http://www.filmweb.pl/film/Stoic-2009-483230

ocenił(a) film na 9
cinek7823

dzięki, sprawdzę w wolnej chwili chętnie ;)

mosiex

Gwałt to gwałt. W wersji hetero jest mniej obrzydliwy dla Ciebie?

ocenił(a) film na 8
shizonek

Miałam o to samo zapytać.

shizonek

Autorka wpisu nie dzieli gwałtu na dwie kategorie jak Wy to robicie, tylko opisuje sceny, które były dla niej zbyt mocne. Twoje pytanie zupełnie nieuzasadnione.

ocenił(a) film na 7
jim_k

Dokładnie to samo pragnęłabym zauważyć. Absolutnie.

shizonek

A kto kogo zgwałcił w tym filmie bo przegapiłem przez te dłużące się na Polsacie reklamy :/

Jordan66

Nikt, ten blond strażnik próbował zgwałcić młodego.

ocenił(a) film na 8
mosiex

Mialam to samo...

mosiex

to może się weźcie za filmy dla delikatnych dziewczyn.

mosiex

Rewelacyjny film :)

ocenił(a) film na 8
mosiex

obrzydliwość obrzydliwością, ale te sceny raczej były wstrząsająco brutalne, szczególnie pod względem psychicznym...Niesamowite upokorzenie dla tych ludzi. Zgadzam się z opinią! :) Jestem także dziewczyną i według mnie film był rewelacyjny :) Z pewnością trudno będzie o nim zapomnieć, czego nawet nie chcę. Polecam

mosiex

A wg mnie ci ludzie bylo z Nizin spolecznych wiec nie wiem czy taki eksperyment ma odzwierciedlenie w rzeczywistosci...

ocenił(a) film na 7
mosiex

Szkoda tylko że do gwałtów dali najprzystojniejszego aktora, który strasznie mi się podoba, bo przez to nie czułam obrzydzenia do tych scen takiego jak powinnam :D.

ocenił(a) film na 7
TakaJedna93

Troche nie wiem jak rozumiec akurat ten "mini watek". Zawodowy casanova nagle chce zgwalcic jakiegos kolesia? No chyba ze byl bi... tak czy siak bylo to troche glupawe.

ocenił(a) film na 7
herbatkowy

Scena z pytaniem "tylko kobiety" była chyba podpowiedzią. A nawet jeśli to istnieje coś takiego jak zastępczy seks.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones