PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95749}

Ekspres polarny

The Polar Express
6,6 79 586
ocen
6,6 10 1 79586
6,1 12
ocen krytyków
Ekspres polarny
powrót do forum filmu Ekspres polarny

Ta bajka jest przecież taka magiczna, niesamowita... Coraz bardziej nie rozumiem ludzi ----> nudziarze

aleksandra19947

Ola, rzecz gustu. ;> Tobie się podobała bardzo,innym mniej.~

karusz

ja też nie umiem się pogodzić z tą oceną. Film jest przecież bardzo dobry czasami nawet rewelacyjny

ocenił(a) film na 9
dawid13

ja też nie rozumiem czemu ta ocena jest taka niska. bo niby co tu może się nie podobać. to jest naprawdę magiczna bajka i przygoda którą wielu z nas chciałoby przeżyć ;)

ocenił(a) film na 4
paula125

Wszystko wina słabej gry aktorskiej.

ocenił(a) film na 4
karusz

Akurat na tym portalu nie obowiązuje takie powiedzenie o gustach.

ocenił(a) film na 6
aleksandra19947

Nudny. I ten dubbing.. :<

HellBull

Dla mnie po prostu był słaaaby! 2/10!

ocenił(a) film na 6
dawid3009

Film świetny.
Szczgólnie od strony graficznej. Narzekacie, narzekacie, ale ile jest filmów tak dobrze wykonanych pod względem grafiki? Nawet teraz. A przecież to film z 2004 roku.
A dubbing... Jak jestem przeciwnikem dubbingu, to tutaj akurat bardzo dobrze im wyszedł.
Muzyka też świetna.

ocenił(a) film na 6
maciekges

P.S. dawid3009, niewiem co ty jarasz człowieku ale "kochaj i tańcz" dajesz ocene wyższą niż "ekspresowi..." , i stawiasz to g*wno na równi z "efektem motyla"...?

maciekges

haha.
cóż, o gustach się nie dyskutuje ; >

ocenił(a) film na 8
aleksandra19947

Ocena stanowczo za NISKA! Świetny film...

ocenił(a) film na 10
aleksandra19947

Jak dla mnie film 10/10. Po prostu genialny. Jest taki magiczny, idealny na świąteczny (i nie tylko) wieczór.

ocenił(a) film na 7
Limonka100

Muszę ten film obejrzeć przynajmniej raz do roku właśnie w okresie swiątecznym, nie wiecie może czy nie będzie go w telewizji w najbliższym czasie, jak co roku?

ocenił(a) film na 8
aleksandra19947

Mnie osobiście też bardzo się podoba. Oglądałam go kilkanaście razy i nadal mi się nie znudził.
Ma w sobie taką magię... ;)

ocenił(a) film na 10
magda542

zgadzam się. to jedna z niewielu bajek do której nie mam żadnych zarzutów. :) Plusem jest też to, że nie zrobili drugiej części. To byłaby porażka na całej linii.

ocenił(a) film na 8
Ka10sienka

Tak. Bo co kolejna część obojętnie jakiego filmu czy bajki jest robiona na siłę i nie jest już tak bardzo fajna jak i również wciągająca ;)

ocenił(a) film na 9
aleksandra19947

Zgadzam się,ocena

ocenił(a) film na 8
aleksandra19947

Po obejrzeniu tego filmu czuje sie jakby wypluty i wyprany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones