PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95749}

Ekspres polarny

The Polar Express
6,6 79 586
ocen
6,6 10 1 79586
6,1 12
ocen krytyków
Ekspres polarny
powrót do forum filmu Ekspres polarny

"Ekspres Polarny" to bajka magiczna ... chyba jeszcze żaden film w tak cudowny sposób nie przedstawił świąt. Atmosfera, muzyka, i cała historia sprawiają, że ta bajka to wspaniałe, bardzo mądre widowisko. Efekty komputerowe jakie osiągnięto w tworzeniu tej animacji, zapierają dech w piersiach. Film ogląda się jednym tchem - nie ma takiej chwili, podczas widz mógłby się nudzić. "Ekspres Polarny" to bajka dla dorosłych i dzieci - nie ma tu żartów jak we Shreku, ale osoby starsze będą mogły podziwiać naprawdę wartką akcję i niesamowitą magię obrazu, a dzieci polubią bohaterów i wciąż będą wierzyć w Świętego Mikołaja. Jeszcze raz zwracam na wprost doskonałą muzykę - dzięki niej, nie raz podczas seansu przeszły mi ciarki po plecach. Polecam, polecam, polecam !!!

____OSCAR____

Akurat jestem tzw."starszą osobą".Na tej bajce byŁam bez dziecka( za maŁA na ten film - 2 latka).Cóż, rzeczywiście, efekty super.Ale wolę bajki swiąteczne typu "Rudolf - czerwononosy renifer". Takie bajki moze ogladac nawet moje dziecko.Na "Ekspresie polarnym" mogłaby się bać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones