PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95749}

Ekspres polarny

The Polar Express
6,6 79 582
oceny
6,6 10 1 79582
6,1 12
ocen krytyków
Ekspres polarny
powrót do forum filmu Ekspres polarny

to ta podróż ekspresem była snem tego chłopca czy nie? ekspres przyjechał, narobil tyle halasu i tylko ten chlopiec go uslyszal, a rodzice nie obudzili sie? nie wybiegli zobaczyć co się dzieje?

użytkownik usunięty
nina05

Poważne pytanie, prawda? Czy to tylko sen czy podróż poprzez wyobraźnię w głąb własnej duszy. Według mnie ten chłopiec po prostu miał otrzymać prezent najwspanialszy jaki mogły dostać osoby z ekspresu, silną i piękną wiarę, której symbolem miał być dzwonek. Ta podróż była czymś więcej niż snem. Nie wiem co oznaczała ona dla pozostałych dzieci, ale jestem przekonany, że to czego pragnął chłopiec było warte więcej niż wszystkie pieniądze tego świata. Podróż była zatrzymaną w pięciu minutach przygodą, która daje uczestnikom to czego w głębi serca pragnęli.
ps. to tylko moje zdanie i interpretacja. Uważam, że film jest genialny i niezwykle piękny. Ilekroć go oglądam, tylekroć wydaje mi się, że poprzednio coś ominąłem. To ten film a nie "Kevin..." jest najlepszy na Święta Bożego Narodzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones