PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734187}
6,5 2 375
ocen
6,5 10 1 2375
6,7 11
ocen krytyków
El Club
powrót do forum filmu El Club

Średni

użytkownik usunięty

Mocny? Wg mnie, nie. Nie było tam obrazu, który by mną wstrząsnął. Temat wtórny i opowiedziany bardzo schematycznie. Nic nowego, nic zaskakującego. Może tyle, że molestowanie było opisane bardzo obrazowo, dosadnie, wręcz wulgarnie. Ale to z filmu czyni arcydzieło? Brak mi w tym filmie finezji, polotu. Jest tak prosty jak budowa cepa i siermiężny jak kurna chata
Zdecydowanie, jeśli chodzi o tematykę, bardzo trafił do mnie „Spotlight”, film błyskotliwy i zaskakujący.
Klub jest nudnawy. Grupka księży, którzy zgrzeszyli w różny sposób ( nie każdy z nich było pedofilem) wiodąca sielskie życie, w całkiem przyjemnej miejscowość nad morzem. Banał i nuda. Scena z zabijaniem psów, tak, drastyczna, ale w sensie pejoratywnym, bo nic do filmu niewnosząca.
film mnie rozczarował, bo po wpisch fatycznie myślałam, że *upe mi urwie, w fotel wciśnie, a tu .... nic

ocenił(a) film na 9

"Scena z zabijaniem psów nic do filmu niewnosząca"
Może należało oglądać film ze starszą siostrą, mamą albo jakąś życzliwą ciocią?

użytkownik usunięty
Nikodem123

Tak, tak, robienie molestowanego Sandokana. To jest tak oczywiste, że aż truistyczne.
I to, że napisałam, że nic nie wnosi do filmu, napewno nie dotyczyło tego o czym myślałaś, ze ja myślałam, bo już myślałam ( pisząc to stwierdzenie ) zupełnie coś innego, niż Ty pomyślałeś. Bo to co Ty pomyślałeś, to tak już wspomniałam, dla mnie jest truistyczne

użytkownik usunięty

"Pouciekały" mi niektóre wyrazy, ale napewno zrozumiałeś o co mi chodzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones