PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145834}
5,3 12
ocen
5,3 10 1 12

El Pantano de los cuervos
powrót do forum filmu El Pantano de los cuervos

W filmie ptaki nie wyglądały na kruki, choć nie widać w dobrym oświetleniu. Nazwano je myszołowami. ale nie ważne. Ta hiszpańsko-ekwadorska koprodukcja Manuela Caño (występującego tu pod pseudonimem Michael Cannon) to zły film. Ale nie znaczy to, iż nie da się go oglądać. fabuła to dość stara śpiewka o szalonym naukowcu, który robi jakieś eksperymentu na ludziach. Strasznie ciężko zrozumieć co właściwie robi i co jest motorem jego działań, ale koniec końców chodzi tu chyba w wskrzeszanie zmarłych zaraz po chwili zgonu. ptaków na niebie jest wiele, ale nie robią nic po za lataniem i dziobaniem uciętych dłoni na bagnie. Mamy też mały romans i policyjne śledztwo, a nawet lekką dawkę humoru. Film koszmarnie tandetny - koszmarny dubbing, śmieszne dialogi i aktorzy z kosmosu. montaż i zdjęcia też sugerują niski budżet. kilka scen jest o dziwo niezłych - rozcinanie płuc trupa było przerażająco realistyczne, ale to w sumie brak tu gore.
nie polecam, ale da się obejrzęć.

ocenił(a) film na 4
kangur_msc_CM

http://img689.imageshack.us/img689/6874/swampz.jpg

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

Hmm... Być może kluczem do lepszego odbioru filmu byłoby założenie, że jest to sf, a nie horror. W końcu jest tu szalony naukowiec, jest laboratorium i są nieudane eksperymenty (ich efekty siedzą sobie spokojnie w bagnie i w sumie nikogo nie napadają). Jako że się nie nastawiłem na grozę, film mi się podobał, aczkolwiek nie ukrywam, że główna w tym zasługa ładnych plenerów i świetnej muzyczki, tak charakterystycznej dla filmów tamtej epoki. Tak że w sumie spokojnie mogę dać mu 6/10

A co do sekcji - była przerażająco realistyczna dlatego, że była prawdziwa. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones