PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118708}
5,6 23 229
ocen
5,6 10 1 23229
3,0 4
oceny krytyków
Elektra
powrót do forum filmu Elektra

Nie jestem fanem komiksow. Pomimo tego, niektore ekranizacje potrafily mnie zainteresowac. Tak tez bylo z Daredevil - przez wielu uwazanego za porazke. Mi sie Daredevil podobal i liczylem, ze Elektra bedzie ciekawa, trzymajaca ten sam poziom kontynuacja, rozwinieciem histori. Zamiast tego otrzymalem jednak historie na pozimie Mortal Kombat, z rownie naiwnym scenariuszem. Smiac mi sie che, gdy sobie pomysle o fabule tego gniota. W Mortal Kombat przynajmniej jednak fajnie sie prali po mordach - tutaj ciekawych scen walk jest tyle co kot naplakal, reszta to tandertne operowanie kamera po to tylko, by Garner nie musiala sie chwalic brakiem jakichkolwiek umiejetnosci. Panie Bowman, w X-Files jeszcze jako tako Ci rezyserowanie szlo, ale po takim bublu jakim jest Elektra Panskie dziela bede omilal szerokim lukiem. I Wam tez tak radze ;-)

ocenił(a) film na 7
hunteros

Nie narzekaj. Daredevil był bardzo dobrze zrobiony, a Elektra jest dobrze wykonana. Zawsze kontynuacja wydaje się być gorsza od poprzednika. Tak samo myślałem na temat Haniballa. Wszyscy twierdzili że Milczenie Owiec to klasyk a Haniball jest marną kontynuacją. Ja widziałem te filmy w odwrotnej kolejności niż je wymieniłem i mam o nich całkiem odmienne zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones