PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97848}

Elf

5,8 20 999
ocen
5,8 10 1 20999
5,9 7
ocen krytyków
Elf
powrót do forum filmu Elf

To jest kino familijne, czgo sie spodziewaliscie? Ten film ma wszystko co potrzebne do tego typu produkcji: humor i przesłanie.

McLlovin

no wlasnie, to dobra komedia z klimatem świątecznym, nie wiem jacy debile zaniżają temu filmowi średnią.

Anakin_Skywalker

Zgadzam się z Wami. Ja też uważam, że powinno się dawać ocenę, biorąc pod uwagę kategorię. Jak na familijny i komedię "Elf" jest fenomenalny!

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Ja też nie rozumiem dlaczego taka słaba ocena.Moim zdaniem to jest jeden z najlepszych filmów na święta.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Na portalu IMDb film ten ma ocenę 6.9 więc przynajmniej za granicą potrafią go docenić.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Właśnie obejrzałam, rechotałam na głos. Filmwebowa ocena jest skandaliczna, nie wiadomo jakie szmiry dostają siódemkę, a tutaj 5,5. Dziwni ludzie to oceniają.

McLlovin

Również jestem zaskoczony tak niską oceną.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

też uważam, że uroczy i dobry w swojej kategorii. Ale większość widzów nie bierze pod uwagę gatunku, stąd te dziwne, bezsensowne oceny.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Tutaj strasznie dużo "poważnych krytyków" filmowych.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Świetny film ! Na świąteczne popołudnie w gronie rodziny jest wręcz idealny! Kto ocenia go poniżej siódemki nie ma za grosz poczucia humoru ( ani ducha Świąt ;))

McLlovin

właśnie... od lat słyszałam wiele o tym filmie - w końcu to jeden z najbardziej kultowych i ulubionych świątecznych filmów świata. w końcu postanowiłam go sama obejrzeć i absolutnie rozumiem skąd te zachwyty nad "Elfem". niesamowicie zabawna i ciepła komedia, idealna do obejrzenia na Gwiazdkę. kto by pomyślał, że aż tylu osobom na tym portalu kij głęboko tkwi w tyłku... przykre.

ocenił(a) film na 6
isobel

Po prostu nie każdy lubi tak proste i infaltylne historie

użytkownik usunięty
McLlovin

Dla mnie film zniszczyło trochę sztampowe i cukierkowe zakończenie. Wszyscy uwierzyli w mikołaja a Buddy uratował święta... hurra... W zasadzie ending jest typowym przykładem tego całego "amerykańskiego" podejścia do świąt które z czasem zaczyna mi doskwierać ale to już osobny wątek. Uważam że tutaj twórcy mogli się trochę bardziej postarać.
Zaś cała reszta jako takie luźne kino familijne wypada znakomicie! Trudno nie polubić Ferrela za jego postać, nawet jeżeli czasem podchodzi pod "krindż". Co do fabuły to dopiero teraz uświadomiłem sobie że cały wątek kręci się raczej wokół ojca Buddego, niż jego samego. Bo w życiu zawsze powinien znaleźć się czas nawet na odrobinę radości.

McLlovin

Film min na 9. Jest tu wszystko co powinien mieć film familijno świąteczny. Jak ktoś nie czuję fazy co jest dobre w takim filmie to niech sobie ocenia nawet na 1.

ocenił(a) film na 6
Marcin_475

Familijne oznacza dla całej rodziny, a to jest bardzo mocno infaltylne i po prostu dla wielu dorosłych ten humor jest żenujący.

ocenił(a) film na 6
McLlovin

To że coś jest familijne nie znaczy, że ma być słabe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones