PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246645}

Eliminator

Outlaw
6,4 4 458
ocen
6,4 10 1 4458
Eliminator
powrót do forum filmu Eliminator

Bardzo slaby,zbieranina nieudacznikow ktorzy sluza za popychadla,nagle staje sie "eliminatorami" i znajduje jaja zeby np.napasc na furgonetke z prawdziwymi bandziorami i jeszcze strzelac gdy nadjezdza policja.A kretynskie moralne dylematy?Prawnik bez mrugniecia okiem wali gazrurka drobnego dilera,a gdy ma na sznurku faceta ktory grozil mu prosto w twarz stwierdza,ze tak nie mozna.Film jest po prostu zly,zlepek sytuacji ktore mijaja sie z logika,rezyser nie mial pomyslu jak "skleic" super ekipe eliminatorow wiec wymysla bzdurna scenke jak to szef ochrony brudnego hoteliku wchodzi w komitywe z Rambo zapraszajac go na herbatke do kanciapy,a potem to juz poczta pantoflowa robi reszte i oto mamy film.Slowko o "aktorach"?Bean jest znany ale bardzo kiepski,aktorzyna filmow klasy B ktoremu czasem trafia sie niezla rola-oczywiscie nie w tym przypadku,Dyer jak zawsze ma morde zbitego psa,zawsze gdy widze go na ekranie to czekam kiedy zacznie plakac...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2

Ojejku, powiało grozą. Ile już dzisiaj ciot na osiedlu zabiłeś z kolegami? Myślałem że to forum dla fanów filmów, a nie dla niedorozwiniętych dresów z zawodówek. Spierd@laj stąd, osiedlowy przygłupie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
yossarian84

hahaha no nie rozśmieszaj mnie dziecko..w internecie sobie możesz napisać że masz nawet 50 lat a prawda jest taka że jesteś dzieckiem i nie byłbyś taki wyszczekany w rl bo byś się bał o swoje ząbki i intelektualnym dnem spod klatki schodowej możesz być co najwyżej ty ja w przeciwieństwie do ciebie ukończyłem technikum mechatroniczne a ty pewnie dalej w tej swojej gimbazie kiblujesz i nie pisz już do mnie trollu internetowy

ocenił(a) film na 2

Wow, technikum ukończyłeś, ja pierd.olę co za osiągnięcie :D No nie musisz mi wierzyć ile mam lat, w dupie to mam raczej czy mi wierzysz czy nie :)

użytkownik usunięty
yossarian84

ps. i szkoda ,że tylko w necie jesteś taki wyszczekany dzieciaku

ocenił(a) film na 2
libertyn_24

Trafne podsumowanie tego słabego filmu.

ocenił(a) film na 5
libertyn_24

Nie ma jak Kogel-mogel - i baaardzooo śmieszny, i kreacje wybitne...

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Ale mu zrobiłeś jajecznicę... ;D

ocenił(a) film na 7
libertyn_24

Myślę że określenie "nieudaczników" jest trochę na wyrost, bo spróbujmy się postawić w ich sytuacji. Postawić, mówić i co najważniejsze robić. Bo często bywa tak, że mówimy dużo, ale gdy przychodzi co do czego to wychodzi przysłowiowe szydło z worka i okazujemy słabość w określonych sytuacjach. Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones