PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561006}

Elitarni - Ostatnie starcie

Tropa de Elite 2 - O Inimigo Agora É Outro
7,4 15 611
ocen
7,4 10 1 15611
7,0 3
oceny krytyków
Elitarni Ostatnie starcie
powrót do forum filmu Elitarni - Ostatnie starcie

katastrofa

ocenił(a) film na 4

hahahaha skąd ta nota ??????? po tym filmie wiem że oceny na filmweb są wyssane z palca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w tym filmie było tyle akcji co na meczu reprezentacji polski w piłce nożnej hahahahahhaha czyli nic , strata czasu i tyla w temacie .

ocenił(a) film na 9
hanys79

istota tego filmu nie leży w akcji. ot co.

ocenił(a) film na 8
wicthorus

Istota filmu akcji leży w akcji ot to. Ale to nie pierwsza sytuacja w stylu Mumia jako horror itd
Zaraz obejrzę zobaczymy co ten film wart :D

ocenił(a) film na 9
faIIen

ok, tak zakwalifikowali ten film. Na imdb jest zaznaczony dodatkowo jako kryminał i dramat. To zmienia postać rzeczy. W tym filmie liczy się fabuła, nie akcja. Napisz, jakie wrażenia kiedy zobaczysz.

ocenił(a) film na 8
hanys79

Tylko 250 głosów a ty spuszczasz się że nota niewiarygodna ;p
Ciekawe ile było oddanych głosów kiedy napisałeś post 50?:)

hanys79

Pan Hanys79 najwyrazniej nie chcial zobaczyc dobrego kina tylko film w stylu Niezniszczalni i sie przeliczyl. Moim zdaniem akcji w tym filmie jest wystarczajaca ilosc, szkoda tylko ze ludzie typu hanys79 nie sa w stanie jej zauwazyc.

ocenił(a) film na 8
hanys79

W pełni zasłużone 8/10 polecam zacząć oglądanie od pierwszej części.
Film jest dosyć nietypowy - nie napiszę czemu mi się bardzo podobał bo bez spoilerów nie dam rady ;)

ocenił(a) film na 8
hanys79

Aktualna ocena 8/10 jest jak najbardziej odpowiednia dla tego filmu ,a Ty dzieciaku zostań przy oglądaniu takich filmów jak ,,Resident Evil: Afterlife’’ który oceniłeś 10/10 (arcydzieło)

ocenił(a) film na 8
BastekTGK

He he Residenta ocenil na 10/10 3majcie ;D [ laski wymalowane jakby wyszły z salonu odnowy , kolesie odszykowani w gajerki 0,oo klimatu 0,00 niczego to już parodia Residenta powinno byc !!! ] przecież ta cześć to totalne dno !! ale wracając do tematu Tropa.de.Elite.2 bardzo mi się podobał może nawet bardziej niż 1dynka ;]

ocenił(a) film na 4
d_feens

Warrior dałes 9 he czemu ?? bo to film niczym nie rózniacy sie od ROCKY ??

hanys79

Jeżeli według Ciebie Elitarni 2 nie różnią się od Rocky'ego, to jesteś okrutnie poszkodowanym przez los człowiekiem i jedyne uczucie jakie powinniśmy żywić do Ciebie, to bezgraniczne współczucie.

ocenił(a) film na 4
rzulf_kc

hahaha ile ty masz lat ?? co cie tak zaintrygowało w tym filmie ??

hanys79

Ludzie, z kim Wy tu dyskutujecie... Szkoda klawiatur na pisanie postów do tego dzieciaka. Myślałem, że 79 w jego nicku, to rok urodzenia, ale teraz wydaje mi się, że to jego iloraz inteligencji...

Film jest rewelacyjny, podoba mi się bardziej niż pierwsza część.

ocenił(a) film na 4
rzulf_kc

nie obrazaj ludzi których nie znasz

hanys79

Nie obrażam. Oceniam Cię na podstawie Twoich wypowiedzi.

ocenił(a) film na 8
hanys79

He he - dzieciaku - jeżeli dla ciebie "Teksańska Masakra..." jest arcydziełem z oceną 10/10 to nie chce mi się z tobą dyskutować na temat Tropa De Elite 2...

ocenił(a) film na 4
voojtas

oceniaj filmy zgodnie z rokiem produkcji a nie efektów lub akcji

voojtas

voojtas - szkoda nerwów i klawiatury na pisanie z tym typem. Troll i tyle.

użytkownik usunięty
hanys79

Ja stwierdzam, że film nie powinien nosić nazwy Elitarni 2 gdyż jest to zupełnie inny film. Panowie!!! Dobry film ale na pewno nie to na co czekałem.... Przeczytalem jeden z wczesniejszych komentarzy do tego filmu i ktoś pisał, "że jeżeli oglądałeś 1 to na 2 się zawiedziesz" Miał racje. Moja ocena: 6/10.

ocenił(a) film na 5

Podpisuję si pod SpiQem. Też się trochę zawiodłem. Jedynczka to był film akcji, a dwójczkę trzeba chyba jednak zaklasyfikować jako dramat. (Podobna sytuacja była z filmem Arenalina - wiele osób po kontynuacji spodziewało się sensacji, a tymczasem dwójeczka okazała parodią (fakt, że sensacyjną:))

hanys79

Transformersie co ty piszesz, czy każdy film z zasady musie się toczyć z prędkością światła, fakty są ważniejsze od bezsensownej fabuły

ocenił(a) film na 4
hanys79

o gustach sie nie rozmawia - taka moja ocena tego filmu - nuda i metr mułu , niestety ale niczym ten film mnie nie zafascynował :( takie moje zdanie i niy mam tu zamiaru kogos obrazic , jednym podoba sie sie warior innym resident , taka moja ocena tego gniota i tyle :) NUDA

hanys79

A właśnie, że o gustach się rozmawia. Jak nudny byłby ten świat gdyby o gustach nie dyskutowano :P Jednemu podoba się Ferrari, drugiemu Lamborghini i co? Jednemu podobają się blondynki, innemu rude, jeszcze innemu brunetki... Mają nie rozmawiać o swoich gustach? Śmieszne rzeczy opowiadasz...

ocenił(a) film na 4
rzulf_kc

tutaj ma byc radykalna ocena filmu . Aten film nie powala niestety .

ocenił(a) film na 8
hanys79

...podobnie jak twoja inteligencja.

ocenił(a) film na 9
hanys79

n/c

hanys79

wyssane z palca?

ocenił(a) film na 9
hanys79

Film jest świetny, a Ty niepoważny... Można by tu pisać wiele, ale skoro Ty nie zauważyłeś w filmie niczego ciekawego to ocenę Twojego gustu pozostawię ludziom którzy tak jak ja dostrzegli w nim pewne wartości i przekaz...

ocenił(a) film na 8
hanys79

Na imdb jest ocena 8,1/10 ocenione przez ponad 23 tyś. użytkowników. Tyle w temacie !

ocenił(a) film na 8
hanys79

Myślę, że jeśli ktoś interesuje się tematyką polityczno-społeczną, czyli w skrócie tym co dzieje się na świecie to filmem jak najbardziej się zainteresuje. Jak dla mnie świetny! Dawno nie oglądałam takiego filmu hmm sensacyjno-politycznego? W sumie nie wiem w jaki gatunek ubrać ten film, ale to nieistotne. Jeśli ktoś liczy tylko na strzelanki to niech nie ogląda, bo pistolety owszem i są, ale fabuła jest o wiele grubsza.

hanys79

obejrzyj pierwsza czesc tam jest fajnie pokazywane jak goscia podpalaja i jak torturuja jakis oszolomow, ogolny sens filmu i tak ci umknie, ale przynajmniej te sceny wywolaja u ciebie aprobate i nie bedziesz glupot pisal.

ocenił(a) film na 7
Gindek

dobre :D

ocenił(a) film na 7
hanys79

Trafiłem do trollowni :)
Zauważyłem, że jak ktoś się z kimś nie zgadza odn filmu to już go obrzucają błotem.
Film faktycznie trochę sztuczny, przecudowany. Wszyscy strzelają do siebie nikogo nie chcą aresztować, Wszystko jest jawne nikt nie ponosi konsekwencji.
Sens filmu jest dobry pokazuję korupcję która jest jawna bardziej lub mniej ale myślę, że dotyczy wszystkie kraję.
Złożoność skorumpowanego systemu i walki z nim.
Dałem 7 tylko z tego względu, że mało jest filmów o takiej tematyce i rozumiem, że komuś ten film mógł się nie podobać, bo był dla naiwnych o czym świadczy tekst na początku filmu.
Cytuje " Mimo wielu podobieństw do prawdziwych wydarzeń ten film jest fikcją" To na otrzeźwienie.
Dodam, że Transformers też oceniłem wysoko m.in za efekty i sentyment z dzieciństwa :)
Także was nikt nie przegada. I tak wiecie swoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones