PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133815}

Elizabeth: Złoty wiek

Elizabeth: The Golden Age
7,1 39 665
ocen
7,1 10 1 39665
6,0 8
ocen krytyków
Elizabeth: Złoty wiek
powrót do forum filmu Elizabeth: Złoty wiek

Jak w temacie. Film poniżej oczekiwań. 4/10. A szkoda.

ocenił(a) film na 4
_Daql_

ja rowniez 4/10. Pierwsza czesc widzialem chyba z 5 razy. The golden age slabiutenko, ponizej oczekiwan :(

_Daql_

moze film nie byl by ponizej twoich oczekiwac jakbys wiedzial na co idziesz a nie ogladniesz trailerka z fajna muzyka i kilkoma scenami walki i myslisz ze idziesz na film wojenny. normlanie porazka. film przedstawil bardzo ladnie to co mial przedstawic czyli sytuacje w anglii jako ostatniego panstwa bez chrzescijanizmu. tu chodzilo o przedstawienie elzbiety i jej zadow jak sam tytul glosi a nie 2h nawalanki miedzy statkami na morzu. komentarze takich ludzi jak ty so poprostu irytujace. proponuje poczytac na temat filmu znaim sie na niego wybierzesz nastepnym razem

s2ymon

Utrzymuję swoje stanowisko: film poniżej MOICH oczekiwań. Spodziewałem się czegoś innego i nie sugerowałem się samym trailerem (który swoją drogą został zrobiony na wyrost). Na moją opinię na pewno wpływ miał fakt, że nie oglądałem poprzedniej części opowiadającej o szczegółach zdobycia władzy przez Elizabeth. Nie oczekiwałem również filmu wojennego, tylko historycznego, czyli m.in. takiego gdzie więcej czasu poświęca się na przedstawienie faktów historycznych, a nie stosunków damsko-męskich na dworze i wokół niego (z drugiej strony to również mogą być fakty hist ;-) ).
Przy okazji: obejrzyj proszę trailer:

Zwiastun 2, Wersja QuickTime High Definition (.mov) »
1280x688 czas:2:29 (w rzeczywistości trwa 5min 33sec), 121,75MB

... i powiedz mi co to za utwór muzyczny (zaczyna się w 4 min 00 sec) - uważam, że jest bardzo klimatyczny i wiem, że już go kiedyś słyszałem, ale pytanie brzmi: gdzie?

_Daql_

hej, tutaj jak najbardziej przynam ci racje. kawalek jest rewelacyny i jest to: Steve Jablonsky - My Name Is Lincoln. jak rozpoznajesz to z innego filmu to jest to Wyspa w koncowych napisach filmu. pozdrawiam.

s2ymon

Dzięki!!! Już sobie przypominam, kawałek rewelacyjny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones