PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 641
ocen
6,5 10 1 29641
4,8 5
ocen krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown

To nie jest film, który można zoczaczyć tylko raz. To jest w nim fajne: przyjemny film, z którego można wiele wyciągnąć. oglądając go po raz kolejny.
Jego wielką zaletą jest kompletny barak schematu (nareszcie:]). Myślę, że wielowątkowość to zamierzony przez autorów zabieg. Film zmienia się znacznie pare razy podczas jego trwania (np wątek z Claire, sam pogrzeb, podróż). Pokazuje nam to jakie życie jest złożone.
Poza tym film przyciąga mino tego, że nie ma w nim tyle erotyki co w normalnych filmach jest żeby ludziom się podobało (jeśli kogoś uraziłam to przepraszam). Porusza problem relacji miedzyludzkich bez zbędnych... manewrów;p To też jego urok.
Tylko gra czasem pozostawia troche do zyczenia. No i super muza:D

pzdr;]

ocenił(a) film na 10
pantera7

Wreszcie ktoś kto zgadza się ze mną , że ten film jest wielowątkowy i ma przesłanie ;) Moja opinia jest w temacie wyżej;]

A tak w ogóle to prześledziłem parę wątków na innych forach i muszę Ci powiedzieć, że mądrze się wypowiadasz , pani pantero :P

Pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 6
Adzam

Nareszcie spotkałam się z odzewem i to takim pozytywnym!;] Muszę przyznać, że czytając Twoją poprzednią wypowiedź w innym poście, miałam wrażenie (mimo że data byla wcześniejsza) że napisałeś ją na podstawie mojej;P

I zauważyłam, że dzielimy też wspólnego ulubionego Bonda xD ale o tym to nie tutaj;)

ocenił(a) film na 10
pantera7

No widzisz, w takich chwilach żałuję że na filwmebie nie ma podanych numerów gg użytkowników- inaczej już byśmy rozmawiali o Timothym ( na przykład ;d). Pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 6
Adzam

to może podam meila jakby co, nie jest zastrzeżony :P
pantera7@onet.eu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones