PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 640
ocen
6,5 10 1 29640
4,8 5
ocen krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown

Który duet według Was jest lepszy:
Orlando Bloom i Kirsten Dunst
czy
Orlando Bloom i Keira Knightley

Kasiaa__

Kirsten Dunst stanowczo poniewaz do niego pasuje taka slodka dziewczyna jaka wlasnie jest Kirsten Dunst... :)

agusia479

zgadzam się z odpowiedzia powyższą ;) a keira pasuje bardziej do johnnego.

ocenił(a) film na 1
puma

Keira i Johnny Depp pasują do siebie jak ulał :)ona jest kobieca , on męski niesamowicie :>
Natomiast Orlando jest bardziej chłopięcy i Kirsten pasuje do niego , bo jest taka dziewczęca :)

Anheles

Odkąd obejrzałam "Elizabethtown" to polubiłam Dunst , uważam , że bardziej pasują do siebie Kirsten z Orlandem, gdyż pokazali w tym filmie, ze łączą ich jakieś uczucia , sprawili , że im uwierzyłam. W przeciwieństwie do sztywnej Keiry w "PIRATACH....". Gra Orlanda w tym ostanim filmie dla mnie była też zarzutu: widać było, że jemu na niej zależy.

ocenił(a) film na 6
Anheles

Keira moim zdaniem nie jest kobieca, ale wygląda jakby dostała szczękościsku.

Kasiaa__

ja lubię kirsten ale jednak wole keirę z orlandem

Kasiaa__

Orlando i KEIRA zdecydowanie. Z Kirsten bardzo fajnie się prezentują, ale z Keirą wyglądają razem świetnie.

Co do PzK - nie wyobrażam sobie Elizabeth Swann z Jackiem Sparrowem. Cała koncepcja filmu by upadła... Poza tym oni stanowczo wogóle do siebie nie pasują.

Johnny Depp pasuje do Christiny Ricci.

Kasiaa__

moim zdaniem lepiej pasuje Kirsten Dunst bo to wlasnie Keira Knightley jest beztaleciem :):)zgadzam sie z niebezpiecznymgroszkiem ale nie zgadzam sie z angeles7 Keira Knightley i Johnny Deep?? przeciez on jest od niej prawie 20 lat starszy !!! :)
Orlando Bloom , Kirsten Dunst i Johnny Deep góra!!!
Keira Knightley dołem :):)

Kasiaa__

Według mnie zdecydowanie Orlando Bloom i Keira Knightley :D

Kasiaa__

zdecydowanie Kirsten. słodka subtelna radosna- razem z chłopięcym Orlando wyglądają świetnie.

Keira i Orlando? nie e.. tak jak powiedział ktoś wyżej, Keira potrzebuję Mężczyzny. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones