PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 643
oceny
6,5 10 1 29643
4,8 5
ocen krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown

Szczerze to po przeczytaniu "o co kaman" w tym filmie nie liczyłam na coś nie wiadomo jak ciekawego, nie liczyłam też na zbyt wiele jeśli chodzi o Orlando, którego nie lubię, ale pomyslałam że Kirsten która jest dobrą aktorką nada temu filmowi jakiejś barwy, przeczytałam tez wasze komentarze i pomyślałam, że spróbuję go obejrzeć...
I chociaż Kirsten jest bardzo dobra w swojej roli,jednak sama Kirten to za mało żeby pociągnąć tą historyjkę tak by była warta obejrzenia:(
Niestety ale wszystko pozostałe jest po prostu okropne! Film tak strasznie nudny, że nie wiedziałam jak mam wytrzymać do końca! Tam się po prostu nic nie działo!
Pierwsze 40 minut to był koszmar - nuda , nuda i jeszcze raz nuda...nic zabawnego, nic porywającego, nawet ich flirt, nic, po prostu zero..
Cała ta sprawa na początku - strata pracy Drew ani odrobinę śmieszna ani odrobinę ciekawa, jego dialogi usypiały...
Spotkanie z rodzinką - kolejna klapa...
Jednym słowem , myślałam że usnę :(
Nie obrażając nikogo , a już na pewno nie chcę urazić fanów filmu, ale mi nie przypadł do gustu://

ocenił(a) film na 10
Anheles

pewnie dlatego, że jesteś pusta jak ten olej tylko, że bez flaków - bez urazy ale takie jest moje zdanie :))

ocenił(a) film na 7
damiessi

Ok, to jest Twoje zdanie;) Mnie się film podobał, trochę się pośmiałam, trochę "zadumałam"- dla mnie było w porządku:) Nawet Orlando, który aktorem jest- bądźmy szczerzy- słabym, wypadł całkiem znośnie;)

ocenił(a) film na 4
Mims

A mnie z kolei film nie zachwycił...Dla mnie jest po prostu nijaki, nie wciągnął mnie zupełnie, oglądając go co chwilę zadawałam sobie pytanie o co tu w ogóle chodzi. Jeśli chodzi o Orlando to nie przepadam za nim, a w Elizabethtown był powiedzmy sobie otwarcie- trochę lalusiowaty i sztuczny. Według mojej subiektywnej opinii- 4/10. Za kilka niezłych scen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones