PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 640
ocen
6,5 10 1 29640
4,8 5
ocen krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown

jakie to wszystki piekne, urocze tylko NIEPRAWDZIWE kto wymysla takie glupoty chyba jest niespelna rozumu,motka z planem i tymi haselkami,plytami bllleeee.chyba to dla jakichs niezaspokojonych dziewic i 12latek kurde dosyc mam juz takich filmow 0/10 a blooma nawet kiedys lubilem

km007tbg

Dopiero po dwudziestu minutach?:D
I tak za długo...Faktycznie masz rację co do blooma,kiedyś był świetny ale żeby wystąpił w tej roli to chyba grubą kasę musieli mu dać.Wstyd chłopie,wstyd!Schodzisz Bloom na psy :P

km007tbg

Musz ebronic tej produkcji gdyz nie jest ona taka zla jak ja szanowni panstwo przedtawiaja!! Nie bede sie juz wywodzic po raz kolejny na temat "wytrzymalem 20 minut i chcialo mi sie zygac, blablabla", powiem tylko ze takie podejscie, tzn ocenianie filmu po 20 minutach jest bez sensu bo liczy sie calosc. Widzieliscie kiedys jakis inny film Crowe'a? Nie umiecie zauwazyc rozpuszczalnosci tego cukru? Zauwazcie ze to jest dramat i on sie sklada z kilku czesci skladowych i tworzy ciekawa opowiesc. A krajobrazy w tym filmie sa piekne, nie wiem moze to poteguje jego NIBY cukrowatosc? nie wiem. Ale bez jaj z takim podejsciem to zaden film nie bedzie sie wam podobac.

ocenił(a) film na 7
Kephir

Jak ktoś jest gorzkim zgredem to nie dasz rady.

ocenił(a) film na 5
km007tbg

ten film to dno... po calosci mam niestety negatywne odczucia...

ocenił(a) film na 10
km007tbg

Ten film ma w sobie to "coś" - dla mnie jest magiczny. Rewelacyjna muzyka. Natomiast scena, gdy bohaterowie rozmawiają przez telefon całą noc jest moją ulubioną! Film jest bardzo spokojny więc zdaję sobie sprawę, że mógł nie przypaść wszystkim do gustu - ale określenie, że "jest to dla niezaspokojonych dziewic i 12 latek" - nie jest na żaden sposób argumentem - tylko świadczy o wysokiej inteligencji autora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones