PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 640
ocen
6,5 10 1 29640
4,8 5
ocen krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown
ocenił(a) film na 8
s_nik

i jeszcze:
końcówka (podróż Orlanda przez Stany) - ciarrrrryyy :)
i głos Kirsten - cudo

ocenił(a) film na 8
s_nik

to nie jest typowa komedia romantyczna, coś bardziej jak obyczajówka, ale bardzo mi się podobało :)

urinmyveins

Film jest bardzo dobry.
Niezła muzyka. I zgadzam się podróż Drew , to najpiękniejszy moment w tym filmie.

Zresztą sam pogrzeb był zajebisty. :D Sama bym taki chciała, a nie że wszyscy albo płaczą albo są uchlani jak świnie :D

ocenił(a) film na 8
Anka_53

Też jako nie fan romansideł uważam, że był naprawdę dobry... chyba że to słabość do Kirsten Dunst :p

ocenił(a) film na 5
Pawano

Bardzo lubię ten film, mimo, że zdecydowanie nie jest doskonały, ma świetny klimat.
I dokładnie, końcowa podróż przez Stany to moja ulubiona część filmu, mogliby nawet ją trochę wydłużyć a skrócić nudny początek.Nawet obiecałam sobie, że kiedyś wybiorę się w taką podróż, może tylko niekoniecznie przez USA:)
Świetnie dobrana muzyka, pełna wdzięku Kirsten Dust, całkiem nienajgorszy Bloom i urocza historia.Podobały mi się dialogi bohaterów, szczególnie pierwsza rozmowa przez telefon i spotkanie "w połowie drogi".
A - dokładnie to sobie pomyślałam - pogrzeb idealny, sama bym taki chciała w daaalekiej przyszłości:) Zamiast rozpaczać wspominali dobre momenty i oddali zmarłemu cześć choćby tym koncertem, piękne.

ocenił(a) film na 7
_malena_

solidne 7/10, zgadza sie doskonały czy b. dobry nie jest ale dobry na pewno. z czasem sie rozkręca i choć jest raczej przewidywalny, momenty troszkę infantylny i pretensjonalny z może niezbyt wyszukanym scenariuszem i z zakończeniem typowym- to niezaprzeczalnym plusem jest oczywiście klimat: ze składającą sie na całość fajną muzyczką, dobrą obsadą,klimatyczną scenografią prowincji USA i poprawną grą aktorską( zwłaszcza Kirsten stworzyła fajną kreację-ślicznej pozytywnie zakręconej, oryginalnej uroczej dziewczyny:) troszkę słabszy nieco "spięty" Orlando ale jak zwykle nadrabia wyglądem i wdziękiem na co kobieca cześć widowni nie może narzekać;) Lekko i przyjemnie sie ogląda- zwłaszcza na gorszy dzień czy nie najlepszy humor podane na single albo z połówką z pointą Przypomina nam co w życiu najważniejsze (chociaż tak tak wiemy doskonale co...-podobno;) no a jeśli wiemy- no cóż kto z nas nie lubi mieć o tym czasem przypominane...;)zwłaszcza w tak fajny przystępny sposób. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones