PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558960}

Elizjum

Elysium
6,4 140 905
ocen
6,4 10 1 140905
5,9 20
ocen krytyków
Elizjum
powrót do forum filmu Elizjum

Szkoda Czasu.

ocenił(a) film na 5

Film jest co najwyżej średni. Po ciekawych Trailerach miałem nadzieję na obejrzenie kawału dobrego kina akcji. Ciekawy pomysł na fabułę, kilku niezłych aktorów, parę ładnych twarzy... myślę sobie będzie na co popatrzeć. Niestety film nie zadowala i nie daje nic widzowi. Fabuła na którą tak stawiałem została spartaczona totalnie wydaje się być naciągana i wymyślana na poczekaniu podczas tworzenia filmu, gra aktorska za wyjątkiem Jodie Foster daje bardzo wiele do życzenia. Ehhh Szkoda Czasu.

ocenił(a) film na 4
orengaroa

W zupełności się zgadzam. Wszystko wskazywało na przysłowiowe pościgi i wybuchy, a tu melodramat i polityka ds emigrantów. Masakra.

ocenił(a) film na 4
orengaroa

Historia wielokrotnie już w kinie przerabiana na różne sposoby ("kocham cię i życie oddam, żeby tylko pomóc tobie i całej ludzkości"), tylko wystrzelona na orbitę. Postacie jednowymiarowe, rozwój wypadków przewidywalny, brak logiki i fizyki. Bez tej dawki płaskiej, amerykańskiej strzelanki pies z kulawą nogą by na ten film nie poszedł.
To nie jest żadne s-f, film ten nie stawia żadnych pytań ani nie udziela odpowiedzi. To prosta, holyłudzka strzelanka.

ocenił(a) film na 5
orengaroa

Wagner Moura - wg mnie ten aktor zagrał tutaj najlepiej. Jodie Foster nawet się nie musiała wysilac- wyraz jej zaciętej twarzy
wystarczy by zagrac zimną su....e :-)

Reszta komentarza bez zarzutu. Dobrze że są tacy co dostrzegają przeciętnośc tego filmu bo jak widzę oceny na "rewelacja" to nie wiem już jak nisko musi upaśc gatunek SF by ludzie zauważyli że serwuje im się chałę w ładnym opakowaniu.

ocenił(a) film na 4
orengaroa

zgadzam się film jest nie udany jak byłam w kinie bardziej interesowały mnie już reklamy co idą przed filmem niż sam film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones