PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558960}

Elizjum

Elysium
6,4 140 898
ocen
6,4 10 1 140898
5,9 20
ocen krytyków
Elizjum
powrót do forum filmu Elizjum

bardzo przecietny...

ocenił(a) film na 4

moim zdaniem nie wyroznil sie niczym konkretnym, oklepana fabula, brak fajerwerkow w grze aktorskiej, brak elemetow zaskoczenia. Z braku laku moze byc, ale raczej nie polecam.

ocenił(a) film na 6
corsa90

Pełna zgoda. Przewidywalny do bólu od pierwszej do ostatniej sceny.

ocenił(a) film na 5
corsa90

Przereklamowany niewypał. Oklepanośc fabuły byłaby wybaczalna gdyby było lepiej wizualnie i sceny akcji były na prawdę ciekawe.

ocenił(a) film na 4
armarange

Ten film zapadl mi w pamieci tylko przez to, ze jest bardzo przecietny, dawno nie bylem tak zawiedziony po seansie. Nie lubie Damon'a, ale nie zmiania to faktu, ze filmy z jego udzialem sa raczej dobre, a ten jest zdecydowanie wyjatkiem.

ocenił(a) film na 5
corsa90

Matt Damon dobrze zagrał w filmie Utalentowany pan Ripley.

ocenił(a) film na 4
armarange

przyznam, ze nie widzialem tego filmu, ale nadrobie to

ocenił(a) film na 5
corsa90

Myślę że warto bo to dobre kino. Gra tam też Jud Law.

ocenił(a) film na 10
corsa90

Pokaż mi film science-fiction na poziomie tego z ostatniego roku, dwóch

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

na poziomie tego? w takim razie bedzie trzeba wymienic wszystkie slabe filmy ostatnich lat... kazdy gust jest inny, ale zeby dac 10, to troche chyba przesada, nie wiem na jakiej podstawie wystawiles taka ocene :) moge wymienic szereg filmow s-f z ostatnich lat, ktore sa o niebo lepsze od tego :)

ocenił(a) film na 10
corsa90

No to wymieniaj :) Jestem wielkim fanem tego gatunku i na takie coś czekałem od wielu wielu lat

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

Tez lubie, moze nie jestem przesadnym fanem, ale doceniam ten gatunek :) Oto moje "lepsze" propozycje:
"Ewolucja planety malp", "Przeznaczenie","Na skraju jutra", "Niepamiec".

Moze jestem troche sceptycznie nastawiony do "Elizjum" przez glownego bohatera, ktory lekko mnie irytuje, ale pomijajac to, film nie zrobil na mnie wielkiego wrazenia.

ocenił(a) film na 10
corsa90

Ewolucja Planety małp pomimo tego że fajna to nic oryginalnego, tylko remake. Przeznaczenia nie widziałem. Naskraju Jutra faktycznie fajne ale za mało wątków w porównaniu do Elizjum. Niepamięć jest bardzo średnia jak dla mnie

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

wlasnie "Elizjum" to dla mnie tak jak dla Ciebie "Niepamiec" ;D ale mniejsza z tym, zobacz "Przeznaczenie", juz gdzies kiedys taki pomysl widzialem, ale film jest calkiem dobry, tylko trzeba go ogladac ze skupieniem. Ostatnio zabieram sie do "I Origins", ale jakos nie mam czasu. Wysoka ocena i pozytywne komentarze. Moze byc dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones