PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108728}

Ella zaklęta

Ella Enchanted
6,1 22 620
ocen
6,1 10 1 22620
Ella zaklęta
powrót do forum filmu Ella zaklęta

Baśń dla dzieci z wieloma uwspółcześnionym elementami (ruchome schody, fanki księcia) oraz Anne Hathaway, Carym Elwesem w roli czarnego charakteru, Minnie Driver i Ericem Idlem. Świetne wykonanie hitu Queenu „Somebody to Love”. Hathaway jest stworzona do ról księżniczek i królowych. Odgrywając je, czuje się jak ryba w wodzie. Film kostiumowy jest jej żywiołem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Selina_Kyle_fw

"w dodatku płakałem do łez" JA TEŻ!!! JA TEEEŻ!!!! Jak to przeczytałem!!!! :-DDDDDDD

oscar_4

NIE WARTO BYĆ POSŁUSZNYM ? a gdzie rozwinięcie tej myśli? Dajesz tytuł 'NIE WARTO BYĆ POSŁUSZNYM " ja szukam tu jakiejś myśli, sensu, wniosku, przemyślenia, a tu jakiś bołmot : " wieloma uwspółcześnionym elementami(...) fanki księcia"... Miej litość... Pomysl, szukasz czegos an temat filmu, znajdujesz koment typu " zabij ich wszytkich" i dalej "film z wieloma uwspółcześnionym elementami (dźwigi, wielbiciele żeglarstwa) oraz Joanna Doe, Elena Wondraczkowa w roli czarnego chatakteru. Staśkiem i ryśkiem Janosem. świetne wykonanie hitu Europe "Final coutdown". Doe jest stworzona do ról dziewczyn i kobiet. Odgrywając je, czuje się jak ryba w wodzie. Film kostiumowy jest jej żywiołem.Czaisz?

dinior

Aha nie zmienia to też mojego odczucia, że wypada jako baśń blado ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones