PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856764}

Elvis

7,0 60 638
ocen
7,0 10 1 60638
6,7 54
oceny krytyków
Elvis
powrót do forum filmu Elvis

Idąc na "Elvisa" nie wiedziałam czego się spodziewać. Biopiców wychodzi mnóstwo i często wyglądają identycznie. To co lubię w chodzeniu do kina to, że można się miło zaskoczyć i "Elvis" pod tym względem sprawił mi olbrzymią niespodziankę i satysfakcję. Pojawiły się emocje na ekranie, dużo kontrolowanego kiczu, neonowa scenografia i fajna zabawa montażem. W tle dużo historii Stanów Zjednoczonych i komentarz społeczny, a do tego świetna obsada. Tom Hanks wreszcie nie zagrał poczciwca.

Jest dobry rap, jest Eminem, jest Maneskin. Ogólnie ogień i chyba jeden z najlepszych filmów, które pojawiły się w kinach w tym sezonie nagród. Mocno pachnie Oscarami w przyszłym roku.

ocenił(a) film na 8
xManilax

I oczywiście Austin Butler. Jeśli dostanie Oscara to będzie on bardzo zasłużony.

xManilax

ja jako wieloletni Fan ELVISA !! bylem sceptyczny i to bardzo ..bylem dzis w kinie i jestem pelen entuzjazmu jak mlody chlopak nauczyl sie mimiki ekspresji muzycznej ruchow ..nawet ten usmiech. Uwazam ze lepiej odegral go jako "po 40stce" - film nalezy ogladnac w kinie bez dwoch zdan :) Tom Hanks jak zwykle revelka !!! 9/10

ocenił(a) film na 8
Amiga1240

Ja po zwiastunach twierdziłam, że Austin może być problemem tego filmu, ale byłam w ogromnym błędzie. Zrobił niesamowitą robotę. Był Elvisem jednocześnie nim nie będąc. Ponoć Elvis i Austin są dalekimi kuzynami. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones