PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856764}

Elvis

7,0 60 610
ocen
7,0 10 1 60610
6,7 54
oceny krytyków
Elvis
powrót do forum filmu Elvis

Niestety scenarzysta dal duuuuuza plame non stop skupiajac sie na promotorze-balwanie a nie Elvisie a efet tego jest taki ze pozostaje lekki niesmak i wiele traci na tym film.Jestem tego pewien ze bardzo duza wiekszosc widzow byla ciekawa jakie zycie mial Elvis a tu non stop balwan i balwan.Uwazam ze chemia miedzy Elvisem a Priscilla byla tragicznie slaba i ich relacja byla malo emocjonalna.Brakowalo mi tez ojcowskiej milosci ktora Elvis dawal swej jedynej corce.Brakowalo mi tez tego jak staczal sie Elvis i co pil i bral no i od kogo kupowal towar.Mamy non stop zwalanie wszystkiego na promotora-balwana...Potencjal byl wielki na epicki film a scenarzysta to po prostu spier.dolil.Bylbym zapomnial ze postac Elvisa byla jest i bedzie postacia tragiczna a w tym filmie za duzo niepotrzebnej komedii.Ktos sie ze mna zgadza???

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Nie. Taką konwencję przyjął reżyser. Uważam, że bardzo wnikliwie pokazał Elvisa chociaż było dwóch głównych bohaterów. A już na pewno nie potrzebowałam wiedzieć "co pil i brał no i od kogo kupował towar" I dla mnie to w ani jednym momencie nie była komedia. Jak chcesz się dowiedzieć tego wszystkiego, to obejrzyj dokumenty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones