PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856764}

Elvis

7,0 60 589
ocen
7,0 10 1 60589
6,7 54
oceny krytyków
Elvis
powrót do forum filmu Elvis

... jak powinno się robić takie filmy! Powinni ten film puszczać im 2 razy dziennie rano i wieczorem, może by się czegoś nauczyli. Rami Malek wypada przy Austinie Butlerze bardzo blado a sam film o Freddiem jak jakaś bajeczka dla przedszkolaków. "Elvis" to kawał świetnego kina i aktorstwa, przez 2.5 h przeżywa się całą gamę emocji, obraz porywa cię i połyka w całości, siedzisz na napisach końcowych powstrzymując łzy. Idźcie na ten film do kina, muzyka jest tak świetna, że szkoda to oglądać na małym ekranie i z gorszym dźwiękiem

ocenił(a) film na 8
mornati

Dla mnie to podobne emocje jak niedoceniony "Rocketman".

ocenił(a) film na 3
mornati

Jestem fanem Elvisa i Frediego od lat i zupełnie uważam na odwrót.

ocenił(a) film na 7
mornati

Ale to Bohemian Rhapsody mocno chwyta za serce, nie Elvis.

mornati

Bohemian Rapsody? Film dla 10-latkow. Kiedyś był w soboty o 13 Walt Disney przestawia, tam mogliby to puszczać. Laurka w stylu przełomu lat 80 i 90. Zero emocji i dramatyzmu. Najbardziej mnie zastanawia skąd te zachwyty nad nim, ja ledwo dotrwałem do końca, moja żona poszła spać w 1/3, a mama, która absolutnie nie jest kinomanem i raczej bym umiejscowił na filmowej półce pt. Okruchy losu, narzekała kilka razy że strasznie słaby i nudny. A jakbym miał powiedzieć komu może się podobać, to bym wskazał ją, a jednak... też nie...

ocenił(a) film na 10
mornati

Zgadzam się z mornati. Bohemian nie dorasta do pięt Elvisowi. Z całym szacunkiem dla Queen, krotych uwielbiam od dziecka też. Z tamtego filmu pamiętam sztuczne zęby Maleka..a on dostał Oscara.. Czekam na nagrodę dla Austina :) Elvis rezonuje we mnie cały czas

ocenił(a) film na 6
rouge_filmweb

No ten niestety traci,ze tresc podaje w tempie wystrzalow karabinu maszynowego,co troche potrafi zmeczyc i nie daje wybrzmiec dostatecznie poszczegolnym scenom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones