PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856764}

Elvis

7,0 60 603
oceny
7,0 10 1 60603
6,7 54
oceny krytyków
Elvis
powrót do forum filmu Elvis

Czy ktoś wie, jak nazywa się piosenka, która leci wtedy, gdy Elvis z Priscillą idą przez długi ciąg czerwonych pomieszczeń i tam wyskakują „wujkowie” i „kuzyni” z jego ,,rodziny"? To były lata 60. w filmie. Chciałam znaleźć na ścieżce dźwiękowej ten utwór, ale albo został pominięty, albo to ja zapomniałam, jak on leciał.

ocenił(a) film na 10
niunia123_filmweb

Viva Las Vegas, rzeczywiście nie ma jej na ścieżce

confuzzed

Ale wstyd, że zapomniałam! Dziękuję!

ocenił(a) film na 10
niunia123_filmweb

Żaden wstyd, widziałam film 3 razy stąd ta pewność

confuzzed

Nie, chodziło mi o to, że jako dziecko często słuchałam Elvisa, bo siedziałam głównie u babki i muzyka z lat 50. i 60. była u mnie tak samo często puszczana jak wtedy mi współczesna muzyka lat 90. Dla ciekawych - znalazłam, że w filmie leci miks Viva Las Vegas i Toxic Britney Spears (tak, naprawdę!), a w innej scenie miks Bossa Nova Baby z Everybody Backstreet Boys!

niunia123_filmweb

Dlatego jest mi głupio, że nie rozpoznałam Viva Las Vegas, bo kiedyś bym rozpoznała ,,po jednej nutce", hahahaha. Na szczęście inne piosenki, typu A Little Less Conversation czy Trouble znam i pamiętam całe, od pierwszej zwrotki, widocznie bardziej utkwiły mi w pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones