PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856764}

Elvis

7,0 60 603
oceny
7,0 10 1 60603
6,7 54
oceny krytyków
Elvis
powrót do forum filmu Elvis

Szczerze mam mieszane uczucia. Spodziewałem się, że film będzie szokujący, zapadnie mi w pamięć, a tu? Podczas seansu ziewnąłem pare razy - nie spuszczając wzroku z ekranu - nie chciałem ominąć żadnej sceny, bo niby „spokojnie zaraz się rozkręci”. No i klops. Życie Elvisa daje ogromne pole do popisu, można było podkręcić klimat, pokazać pazura! Nawet duża ilość ujęć, gdzie E. występuje na scenie zaczyna z czasem nudzić.
Co będę mówił, pewnie jakaś osoba w średnim wieku+ powie, że ten film to emocjonalny majstersztyk, chociaż myślę, że tak nie jest. Nie mniej jednak będąc fanem mocnych wrażeń wiem, że ten film mógł wiele więcej osiągnąć!

ocenił(a) film na 6
BosskiBambus

Nie stare dziadki tylko gen z ;) Myślisz, że osobie 60 letniej spodobałoby się wtrącenie do filmu nowoczesnej muzyki jaką był rap w bodajże dwóch scenach? Byłem z moją mamą na tym filmie, która ma już swoje lata i zwróciła uwagę na dokładnie te same rzeczy co ja, także nie stare dziadki dają 10, a młodsi widzowie, którzy pewnie nie mieli wcześniej styczności z Presleyem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones