PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856764}

Elvis

7,0 60 638
ocen
7,0 10 1 60638
6,7 54
oceny krytyków
Elvis
powrót do forum filmu Elvis

Na poczatku filmu gdy w retrospekcjach mamy mlodego Elvisa biegajacego z takim kartonowym piorunem na piersi to jest nawiazanie do ulubionej komiksowej postaci naszego tytulowego bohatera.Ulubionym superbohaterem Elvisa byl BLACK ADAM ktory 1 raz sie pojawil w komiksach w roku 1945.Kolejna ciekawostka sa stroje doroslego Elvisa ktore tez sa nawiazaniem do komiksowej postaci czyli kolnierze i peleryny.Przypominam tez ze fryzura Elvisa to tez zapozyczenie wlasnie z komiksow BLACK ADAM gdzie superbohater mial kruczoczarne wlosy zaczesane pod gore.Elvis nie mial nigdy tak ciemnych wlosow a swoje farbowal na czarno.Dzieki za uwage i nie kierujcie sie nowym filmem BLACK ADAM z Dwaynem Johnsonem gdzie postac jest ogolona na lyso bo komiksowy BLACK ADAM mial od poczatku czarne zaczesane wlosy.Lysy BLACK ADAM to taka nowa wizja tworcow.

punisher822_filmweb

Elvis był fanem Kapitana Marvela, który potem, po protestach Marvela, zmienił się w Shazama

ocenił(a) film na 8
paczanga

To tez cześć prawdy ja się trzymałem wersji ze lubił BLACK ADAMA bo o tym też pisali. Pierwszy komiks SHAZAMA powstał w roku 1940 a 5 lat później pierwszy BLACK ADAM.Obie postacie były jego inspiracją zresztą zauważ że piorun na klacie wygląda prawie identycznie u shazama i black Adama. Lubił te postacie podobnie wiec nikogo nie wprowadziłem w błąd. PS.JESTEM CIEKAW CZY GDYBY ELVIS TERAZ ŻYŁ I SOBIE PUŚCIŁ W DOMU 'SHAZAMA' KTÓRY POWSTAŁ KILKA LAT TEMU CZY BY MU SIĘ PODOBAŁ. I JESTEM TEŻ CIEKAW JAKBY OCENIŁ BLACK ADAMA CO MA BYĆ WKRÓTCE W KINACH I JEST OGOLONY NA LYSO :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones