PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856764}

Elvis

7,0 60 638
ocen
7,0 10 1 60638
6,7 54
oceny krytyków
Elvis
powrót do forum filmu Elvis

Znakomite kino.

ocenił(a) film na 8

Nie tylko dla fanów Presley"a. Na ile prawdziwa trudno mi powiedzieć. W Ameryce gdzie King jest absolutną świętością inny film powstać nie mógł. Starannie unikano pokazania go w złym świetle ale jako rozrywka film znakomity
Sekwencje muzyczne nakręcono super a mając prywatnie kilka DVD z Elvisem również te najważniejsze koncerty i występy. Nie oceniam filmu jak biografii rzetelnej bądź nie ale jako świetne spędzenie czasu w kinie. Butler sam śpiewał wczesnego Elvisa i super udaje jego głos. Późnego Elvisa podłożono oryginalnymi nagraniami podobnie jak Mercurego w Bohemian Rhapsody.

ocenił(a) film na 8
ryssiook

Jesteś słabo do informowany w temacie BOGEMIAN RHAPSODY ponieważ w tym filmie ani razu nie było śpiewu orginalnego Freddiego tylko gdy Malek ruszał ustami piosenki śpiewał Marc Martel o czym sam piosenkarz wielokrotnie mówił. Jeśli myślałeś ze to śpiewał Mercury to dałeś się nabrać :)

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Podobno glos w filmie zostal zmiksowany z glosem Freddiego, Malka i Marka https://celebrity.fm/pl/whats-wrong-with-rami-malek-mouth/

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Nie do końca masz rację. Owszem, w wielu fragmentach głos FM to głos mix kilku osób, które podaję Ania. Pisząc o Elvisie i jego oryginalnych wokalach w filmie miałem też na myśli słynne sceny z prób do tytułowej piosenki filmowej, gdzie podłożono oryginalne podejścia Queenu w tym przypadku tylko Freddiego i Rogera T.

ryssiook

Elvis z 2005 roku dał mi zdecydowanie więcej wzruszeń. Chociaż była to typowa biografia, to tam nie bano pokazać się problemów Elvisa. Natomiast w tej biografii cenię sobie ukazanie wpływu muzyki Czarnych. Znakomity Little Richard.

ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones