PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37362}

Emma

7,0 2 867
ocen
7,0 10 1 2867
Emma
powrót do forum filmu Emma

Ciekawa jestem czy ktoś oglądał ten fim. Można go było obejrzeć w któreś święta Bożego Narodzenia. Jeżeli ktoś go widział i podobał mu się, to niech się wpisze. Całkiem zgrabny film- trochę inaczej zagrany, inaczej przedstawiona epoka i postacie niż w wersji z Paltrow ale to nie znaczy że gorzej.
A może ktoś go ma na płytce?????
Stopka

ocenił(a) film na 8
asia_stopyra

mam go na dvd :)
film podoba mi sie jest bardziej angielski niz wesja z Paltrow ale niestety nie wiem zupełnie czemu Kate Beckinsale tak negatywnie przestawiała Emme . Tak jak Emme Paltrow nie sposób nie lubić tak Emma Beckinsale jest niekiedy wrecz antypatyczna i niestymatyczna
Poza tym oba filmy mi się podobają :)

ocenił(a) film na 10
Bene

akurat tylko ta wersje lubie bo jest nakrecona z humorem a nie tak smiertelnie powaznie jak z paltrow( po obejrzeniu tamtej człowiek chcial sie powiesic takie to nudne ) a tu te wstawki ze sluzacymi i wspaniale kracje beckinsale i williams. po prostu miodzio.

Bene

Dodawali filmik do gazety (mam oczywiście). Bardzo lubię filmy tego typu. Stara Anglia... Byłam tam i oczarowała mnie. W ogóle wszystkie ekranizacje powieści Jane Austen są świetne!

asia_stopyra

Fantastyczny film. Choć faktycznie Emma Beckinsale wydawała się odrobię antypatyczna. Lecz podobne wrażenie odniosłam czytając powieść Jane Austen. I chyba dlatego wydawała mi się taka normalna, ludzka. Emma Paltrow jak dla mnie była zbyt mdła i anemiczna. Niczym salonowy piesek. Moze dlatego, że Gwyn jest Kalifornijką a nie Angielką....

asia_stopyra

hej! bardzo bym chcial miec ten film! moze byscie sie ze mna wymienili? moj mail - levanter3@wp.pl dzieki, pozdrawiam!

frank_8

hej. jestem w posiadaniu tego filmu. jest to oryginalny film dvd, byl dodatkiem do jakiejs gazety. jezeli chcesz moge zrobic kopie i przeslac ja poczta. ale radze looknac na allegro. byc moze znajdziesz tam ten film za grosze ;] pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
asia_stopyra

Ja też bardzo lubie ten film i oczywiście mam go na płytce.Co jakiś czas sięgam po niego mnie osobiście bardzo podobała się gra Marka czyli Pana Knightley.Bardzo dobrze zagrał tą role chociaż może nie jest za przystojny:)

asia_stopyra

Oglądałam, nie z płyty, leciał w TV, polecam :-)

asia_stopyra

Błagam poszukuje tego filmu, oglądąłam go kiedyś w tv,a wersja z Partlow w ogóle nieprzypadła mi do gustu.Niestety nie moge go znaleźć na mule.Byłabym wdzięczna za pomoc.

asia_stopyra

Mam go na dvd, widziałam i podobał mi się bardzo, chociaż nie lubię zdjęć w tym filmie (to było chyba robione jakąś techniką wideo czy coś), ale ogólnie bardzo fajny. Wersji z Paltrow nie widziałam więc nie mogę porównywać.

asia_stopyra

Dużo bardziej podoba mi się ta wersja niż z G.Paltrow.
Swietna obsada, rozszerzone wątki (np. Jane i Franka) i pogłębione charaktery potaci mimo, że film jest krótszy (!) od wersji kinowej z Paltrow.

ocenił(a) film na 8
asia_stopyra

film oglądałam z płyty, która była dodatkiem do jakiejś gazety. bardzo mi się podobał, świetna kreacja Kate Beckinsale i Marka Stronga grającego Pana Knightley'a. pięknie przedstawione realia XIX-wiecznej Anglii.

ocenił(a) film na 9
asia_stopyra

NAPISY? Czy ktoś ma moze napisy do tego flimu bo nie moge znaleźć, non stop natrafiam na napisy wersji z g.paltrow. Byłabym bardzo wdzięczna.

eyra

film jest tu:
http://www.mininova.org/tor/885267

a napisy (ANGIELSKIE tylko!) tu:
http://www.opensubtitles.com/pl/subtitles/97781/emma-en

może ktoś zechce przetłumaczyć?
(powinny pasować, jeszcze nie sprawdziłam.)

ocenił(a) film na 9
tertia

och szkoda ze tylko angielskie ale lepszy rydz niż nic, dzięki

asia_stopyra

ja mam film bo był dołączony do jakiejś gazety i jest lepszy od wersji z Gwyneth

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones