PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752144}

Emotki. Film

The Emoji Movie
5,0 22 432
oceny
5,0 10 1 22432
1,6 5
ocen krytyków
Emotki. Film
powrót do forum filmu Emotki. Film

Nie rozumiem

ocenił(a) film na 6

Dlaczego ten film jest tak nisko oceniany? A no dlatego, że to o emotikonach, a przecież to już jest niemodne :) Żarty ujęte w filmie trzeba po prostu zrozumieć, a ja potrafię to zrozumieć, że nie wszyscy wiedzą o tych rzeczach w bajce - to zrozumiałe, ale ja nie wypowiadam się na tematy, które nie dotyczą tego czego nadzwyczajnie nie zrozumiałem :) Polecam, bajka zasługuję na mocne 6.

użytkownik usunięty
Vafik

Żarty trzeba pomijać bo nie są ważne.

ocenił(a) film na 7
Vafik

Też mnie dziwi niska ocena. Widocznie dorośli nic nie rozumieją z treści filmu.
Poza tym film ma pewne morały: że emocje wyrażane jedną ikonką są płytkie i warto powiedzieć coś więcej, że ludzkie uczucia są bardziej skomplikowane niż jednolite obrazki. Oraz że przypisywanie kogoś do jednej roli jest błędne, ponieważ człowiek (tutaj księżniczka i emotek) mają różne marzenia, niekoniecznie zgodne z tym co dla nich zaplanowała ich społeczność/ rodzice.
Do tego dodam że film ma ładną, cukierkową animacje.
Sam pomysł wydaje się bardzo podobny do „w głowie się nie mieści”. Młodszych widzów na pewno ucieszy mnóstwo elementów znanych ze smartfonów, których sam pewnie, wszystkich nie wyłapałem.

Vafik

To nie o Emotikonach tylko o Emotkach, a to dwa różne symbole emotka to ,," a emotikon to ,,:)"

Dubbingorozec

No emotkę mi ucięło xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones