PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504891}

Empatia

Empathy
6,4 184
oceny
6,4 10 1 184
Empatia
powrót do forum filmu Empatia

Oglodoalem to wlasnie w tv i tak miglo szybko ze zobaczylem kogos powiazanego kogos idącego z łańcuchami i chyba twarz tej policjantki... To znowu był jakis jej sekrecik ze była kiedys maltretowana czy ona kogos maltretowała z tym swoim partnerem?

bafiakb

Te właśnie to obejrzalam i tu weszlam bo myslalam ze bedzie cos na ten temat .. hmm szkoda ze tak sie skonczyl ale poza tym fajny film .. wciagnal mnie :)

ocenił(a) film na 8
Kasickaaa

no właśnie jakies dziwne to zakonczenie... o co chodzilo moze ktos wie? ;)

Kasickaaa

Myślę, że twórcy chcieli zakończyć film jakimś mocnym uderzeniem, jak to np. w horrorach ruszająca się ręka czy otwarte oko w ciemności. Teoretycznie zobaczył coś z jej przeszłości, ale po kiego grzyba? Może w ten sposób ktoś chciał wpłynąć na producenta, żeby stworzyć drugą część?

bafiakb

zobaczył, że miała jakąś straszną historię co dowodzi że jego problem jest poważny, bo kogokolwiek dotknie to widzi coś złego. Wniosek i morał filmu z tego taki że lepiej nie znać przeszłości...

ocenił(a) film na 8
bafiakb

troche szkoda, nawet podobał mi się ten film i chętnie obejrzalbym cos podobnego albo nawet druga czesc jakby zostala wyprodukowana :)

ocenił(a) film na 6
ziutasek

Pewnie zobaczył... co ją czeka. Odmiana jego "choroby" - guza :) Być może stworzą serial, podobny już był.

ocenił(a) film na 6
wmbco

Wydaje mi się że nie istotne było w tej scenie to co tam widział, bo scena była tak krótka że nie sposób było nic konkretnego w niej zauważyć (chyba że na stop klatce). Moim zdaniem w tej scenie chodziło bardziej o to że mimo tego że wycieli mu tego guza to jego "dar" lub raczej przekleństwo wcale nie znikło. Albo 2ga teoria - po wycięciu guza już nie widział tego co było, ale to co się dopiero wydarzy. Bo o ile dobrze zauważyłem to scenka wyglądała jak żywcem wycięta z Hostela. Policjantka przykuta do krzesła i jakiś świr z łańcuchem jak by przygotowywał się do niezłej jatki.

ocenił(a) film na 6
7IGER

No oni mu chyba tego guza jeszcze nie wycięli... Żadnych bandarzy na głowie ani nic. Wg mnie zakończenie takie sobie, nie wiadomo, co o nim sądzić. Mógł widzieć równie dobrze przeszłość jak i przyszłość, ale ja skłaniałabym się raczej ku temu drugiemu.

Elisabeth Susannah

Też oglądałem ten film i zaskakuje mnie to, że oprócz wmbco, nikt nie potrafił dojść do takiego właśnie wniosku: że od tego momentu zaczął widzieć przyszłość, czyli zobaczył jej oczami to co ją ma spotkać. Dobre zakończenie, bo nie zaskakujące, ale pozwalające niektórych nieco zdezorientować. Nie wiem, dlaczego wszyscy szukają w filmach wszystkiego oczywistego, czasem trzeba coś potrafić zobaczyć właśnie oczami bohatera, niedopowiedziane, niejasne. Wiadomo, że choroba się rozwija i prowadzi do dalszych zmian (oczywiście nie można tego traktować tak dosłownie, to tylko fikcja, która ma być ciekawa, a nie odzwierciedlać rzeczywistości), czyli guz sprawił, że zaczyna widzieć przyszłość. A co dalej...... po co to wiedzieć? Taki był zamysł scenarzysty..... każda odpowiedź jest dobra. Miłego dnia!!!

ocenił(a) film na 6
misto

To produkcja TV, do tego Brytyjska. A wgłębiając się w to zakończenie, wychodzi przesyt produkcjami amerykańskimi. Gdzie film przebiega miarowo i prawie zawsze banalnie. Dlatego nie jestem za tym by "faszerować" krajową publikę, tą "sieczką". Która nie pozostawia możliwości głębszego przemyślenia po filmie. A czasem oglądając, zaraz zapomina się o takich "dziełach". Polecam za to Żądza Krwi, także wyspiarskie poczucie humoru, choć to kryminalne zagadki takie. Może ktoś się przez moją wypowiedź zachęci. :)

wmbco

też tak myślę, że chodzi o przyszłość. to tłumaczyłoby jego przerażenie.

btw: ona nie była przykuta do krzesła tylko leżała na podłodze związana linami :)

Chmurzasta_2

On zobaczył przyszłośc,a nie przeszłość..zgadzam się z chmurzasta:)

awrel

Dokładnie, on zobaczył jak być może zginie ta policjantka. W sumie dobry pomysł na kontynuację. Chcę wyciąć guza ale pewnie tego nie zrobi bo inaczej nie będzie mógł pomóc policjantce i ona zginie. Tylko teraz aktor grający Jimmego jest zbyt popularny by kontynuowac tego typu produkcję, a szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones