PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795734}

Endless

The Endless
5,7 6 531
ocen
5,7 10 1 6531
6,0 4
oceny krytyków
Endless
powrót do forum filmu Endless

Masakra.

ocenił(a) film na 1

Niestety film oglądałem na maratonie w kinie, i był on trzecim z czterech w filmów. Sęk leży w tym, że bardzo chciałem pooglądać czwarty film, więc nie mogłem wyjść z kina widząc to badziewie. Nigdy w życiu nie widziałem nudniejszego filmu, akcji totalnie w nim nie ma. Jeżeli macie w planach pooglądać tę produkcję to według mnie jest to zwykła strata czasu, bo film na prawdę jest bardzo słaby i nie rozumiem jakim cudem ma średnią pięciu gwiazdek i jakąś część pozytywnych opinii.

ocenił(a) film na 6
iMagix

Pierwsza zasada to nie kierować się opiniami innych,na filmweb sprawdza się najlepiej.A jeśli nie wiesz dlaczego film ma pozytywne opinie to ci podpowiem.Nikt nie zna się na filmach tak jak ty.

Green_4

Święta prawda!

ocenił(a) film na 8
iMagix

widzisz to bardzo dobry film tylko trzeba wychwycic to co wazne i odrzucic to co myli widza a wtedy wszystko wiadomo, tu nie ma łopata tylko trzeba pomyślec i wychwycic pojedyńcze nawet zdania , które wszystko tłumacza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones