PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=965}
3,4 2 027
ocen
3,4 10 1 2027
Enduro Bojz
powrót do forum filmu Enduro Bojz

film - hehehe czy oni wiedzą to jest film:) nie oglądac nawet okładki - wypala oczy:) zdecydowanie NIE!!!!!1

ocenił(a) film na 7
WIDMO82

Widmo, twój komentarz powinien być taki jak twoj nick, jak widmo - niezauwazalny, powinno sie go olewać.Tak tez proponuje wszystkim robić.Nara ciołku.

ocenił(a) film na 10
WIDMO82

widac nie znasz sie na kinie i nie rozumiesz o co chodzi w filmie

ocenił(a) film na 1
luke_luke

o w morde, znawcy się odezwali, naprawdę uważacie, że to jest dobry film? dla mnie żenua

ocenił(a) film na 4
WIDMO82

Cóż, wypowiedzi niczym nie uzasadniane to również żenua...

Ale do rzeczy. Przede wszystkim jestem mile zaskoczony tą produkcją. Spodziewałem się szmiry (film chciałem obejrzeć głównie ze względu na bieszczadzkie plenery) tymczasem film naprawdę ma sens, jest ciekawie przedstawiony a gra aktorska na mocnym przeciętnym poziomie.
Oczywiście nie będę tu achał i ochał, bo film rewelacją na pewno nie jest. Tak samo jak recenzent tak i ja zauważyłem parę mooocno naciąganych elementów. Brygada antyterrorystyczna zaangażowana w celu zatrzymania nastolatka napadającego na stacje benzynowe. Ta...
Tanie wino przy ognisku zatykane korkiem (tym od droższych), policjant czytający literaturę piękną, helikopter, który mimo braku paliwa kontynuuje poszukiwania gdyż taki rozkaz otrzymał od współczesnego agenta 07....
Nie mniej mamy tu do czynienia z miłą historią, której główna nić fabuły jest jak najbardziej do przełknięcia i raczej godna polecenia.
No i trochę bieszczadzkich plenerów...

ocenił(a) film na 1
stasiuvino

http://www.youtube.com/watch?v=R6sDAD5vZOY

użytkownik usunięty
WIDMO82

jeden z najstarszych postow, ktore widzialem na pierwszej stronie. trzeba podtrzymac.

ocenił(a) film na 3

dzieki:) wciąż tu zaglądam :) to były piękne czasy kiedy strona dopiero rozwijała się :)

WIDMO82

11 kwietnia 2017, nadal wisi

Nawiasem mówiąc tylko na Filmwebie będą dyskusje trwać po kilka lat, bo każdy loguje się tylko na chwilę i dopiero po roku widzi, że ktoś się zalogować. Ciekawe ile ja zaczekam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones