PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003741}
6,5 22 682
oceny
6,5 10 1 22682
6,6 5
ocen krytyków
Enola Holmes 2
powrót do forum filmu Enola Holmes 2

Całkiem przyjemny.

ocenił(a) film na 7

Czekam na 3 część z Watsonem!

ocenił(a) film na 10
Aliena

Też czekam i mam nadzieję że będzie tak dobra jak dwie pierwsze aż zastanawiam się czy książek nie kupić

ocenił(a) film na 4
marcin1994as

w ksiazkach Morirarty nie jest kobietą wiec nie wiem czy przypadnie Ci do gustu :D I jeszcze maly szczegół Dr.Watson w książce jest biały ale to chyba tez nie powinno stanowić problemu. Takie to czasy wspaniale gdy rezyser zmienia kluczowe postacie z książki... W sam raz dla fanów:-/

ocenił(a) film na 8
Ozzmo

Jak zobaczyłem Moriarty'ego jako czarną kobietę, wiedziałem, że paru pacanów będzie miało o to ból dolnej części ciała :P.

ocenił(a) film na 4
Mlodzik91

a ja wiedziałem ze jakis imbecyl sie przywali do mojej wolnosci slowa :P

ocenił(a) film na 8
Ozzmo

A czy ja ci ją odbieram? Wyraziłeś swoje zdanie - spotkałeś się z odpowiedzią. Na tym polega wolność słowa.

ocenił(a) film na 4
Mlodzik91

wskaż gdzie napisałem że mi odbierasz mi wolność słowa. Czytaj ze zrozumieniem

Mlodzik91

Czekam na czarnego Sherlocka a film wyłączam po 30 minutach bo to straszna kupa z infantylną historią zapewne.

ocenił(a) film na 5
Filbo

skur netflix, wszędzie pchają swoje lewactwo, a mogła wyjść taka fajna produkcja

ocenił(a) film na 8
Fanek_2

Ale film na 6 oceniłeś i tak dużo ,pomijając fakt że moriarty to kobieta i wats będzie miał ciemniejszą karnację to wyszło całkiem dobrze

ocenił(a) film na 5
Fanek_2

True!

ocenił(a) film na 4
Fanek_2

jakie znowu lewactwo. lewactwo tu nie ma nic do rzeczy...mozna byc prawakiem i gejem ilu ksiezy takich jest. Nie mieszaj w to polityki.

Mlodzik91

" wiedziałem, że paru pacanów". Super, zróbmy film o Zulusach z wyłącznie białymi aktorami. Pasuje?

ocenił(a) film na 8
Ozzmo

Akurat to, że Moriarty jest czarnoskóra kobieta to świetna zmiana.

ocenił(a) film na 4
Niskobudzetowy

ja uważam inaczej. Nie pasuje do tego bohatera kompletnie.

Aliena

Udana rozrywka, dobra zabawa. Polubiłam Millie Bobby Brown, czego się po sobie nie spodziewałam. Są co prawda pewne nielogiczności, czemu Moriarty ujawnił ( a) się na końcu, co jej to dało? Raczej to nie wskazuje na przebiegły umysł :) ( ach, ci złoczyńcy i te ich " przemowy na koniec"!). Ale seria zdobyła moje zaufanie, na razie przynajmniej.

Aliena

Tak, ciapaty Watson, to genialny pomysł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones