PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137556}

My Little Bride

Eo-lin-sin-boo
7,2 1 351
ocen
7,2 10 1 1351
Eo lin sin boo
powrót do forum filmu Eo-lin-sin-boo

SUUUUPER :)

ocenił(a) film na 10

My Little Braide to pierwszy film koreański jaki oglądałam. Milo jestem zaskoczona. :)))))) Polecam, bo to naprawdę zwariowana komedia :)

rybkia

ja rowniez dolacze sie do twojej wypowiedzi :).....swietny filmik....jak spodobala ci sie ta komedyja musisz koniecznie zobaczyc "My Sassy Girl"....tak szczerze to powinna byc twoja pierwsza ogladnieta komedia romantyczna :P.... "must see"dla wszystkich :)

rybkia

I ja Polecam kazdemu... Tak My Little Bride jak i My Sassy Grirl :P

kosmyk

To wyzej to ja pisalem... tylko, ze z konta kolego, ktory sie po wizycie u mnie niewylogowal :P

ocenił(a) film na 10
kosmyk

tak..Sassy girl tez juz ogladalam :). Ale wole My Little Bride :). Pozdrawiam :)))

ocenił(a) film na 9
rybkia

My Little Bride...
Cudowny!! z tych co skutecznie poprawiaja humor :-)

no i z Kim Raewon'em *^^*

ocenił(a) film na 9
rybkia

To ja też się dołączę do pochwał - bardzo fajny filmik :)

ocenił(a) film na 10
rybkia

Faktycznie supcio filmik. Od jakiegos czasu zaczęłam oglądać koreańskie filmy i seriale TV. Polecam gorąco również obejrzenie filmu Windstruck jeszcze przed Sassy Girl. Dowiecie sie dlaczego go polecam jak obejrzycie :))

ocenił(a) film na 10
agusssia

Fspaniały film! Polecam też 100 days with mr. arrogant i art of seduction. Te filmy rozbrajają!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones