PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37383}

Epicentrum

Scorcher
4,9 795
ocen
4,9 10 1 795
Epicentrum
powrót do forum filmu Epicentrum

No jasne, zbliża się koniec świata, więc trzeba coś wysadzić. A może tak scenarzystów, którzy zawodowo trudnią się w plagiatowaniu istniejących już filmów? Wariacji na temat Bayowskiego Armaggedonu było bez liku i bez kolejnej nieudanej podróbki z pewnością byśmy się obeszli. Szczególnie gdy budżetu starcza jedynie na produkcję dvd. Trochę skusiły mnie nazwiska, bo trzeba przyznać, że udało się skompletować całkiem ciekawych aktorów kina b klasowego. Hauer "Autostopowicz", Rhys-Davies "Indiana Jones" i Bailey "Akademia Policyjna" to interesujący zestaw. No i przede wszystkim Dacascos, którego lubię. Żeby jednak była jasność - lubię go za nieprzeciętne zdolności w sztukach walki. Nie ma walki - nie ma pana Dacascosa. I tu walk nie było :( Zatem nie ma pana Dacascosa, a w konsekwencji nie ma tego filmu (a raczej dobrze by było, gdyby go nie było).

Kiudo

armaggeddon twoim zdaniem był prekursorem takich filmów? Nie rozśmieszaj mnie że ten bardzo przeciętny obraz wniósł jakąś jakość do światowej kinematografii...

Choćby powstału dosłownie miesiące wcześnij Dzień Zagłądy prezebntował lepszy poziom...
Nie mówie już nawet o starszych filmach katastroficznych

ocenił(a) film na 4
Coyotman

Czemu mam Cię nie rozśmieszać? Śmiać się nie lubisz?
Niestety, mimo, iż bardzo chciałbym przypisać sobie zaszczyt wprawienia Cię w dobry humor, to nie mogę tego zrobić, bo może jestem ślepy, ale nie napisałem niczego z tego co mi przypisujesz.

p.s. co nie znaczy, że nie doceniam kunsztu armageddonu na wielu płaszczyznach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones