PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5432}

Epidemia

Outbreak
6,6 48 021
ocen
6,6 10 1 48021
6,1 9
ocen krytyków
Epidemia
powrót do forum filmu Epidemia
szczeciniak87

Chyba nic z tego. Koronawirus jest mało widowiskowy bo to tylko gorączka i kaszel zamiast wysypki, plucia i srania krwią. Do tego bardzo niebezpieczny jest dla ludzi w podeszłym wieku a nie dla pięknych i młodych gwiazd filmowych. I na dodatek bardzo powoli się rozwija w organizmie więc widzowie by usypiali z nudów.

ocenił(a) film na 5
cmg13

Spokojnie, scenarzyści wprowadzą pare drobnych modyfikacji jak np. przemianę w zombie czy sranie na odległość(hollywood filmu bez motywu z kupą nie wypuści), dorzucą jakiegoś dwugłowego rekina jako pacjenta zero i wułala :D

szczeciniak87

ja ci powiem kiedy. w 2011 chociażby ;)
i nawet nikt nie srał krwią także twój cynizm jest żałosny cmg bo gówno wiesz a się wypowiadasz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szczeciniak87

Ma rację z rokiem 2011, obejrzyj sobie film: Epidemia strachu (2011), pokazuje praktycznie to co się dzieje teraz i co jeszcze się może zdarzyć, nawet sporo szczegółów jest dość dokładnie przedstawionych (np. objawy - gorączka i kaszel, to że wirus pochodzi z Chin itp). film jest dostępny na CDA

brzez

Nie wiem, czy "praktycznie to co się dzieje teraz", bo w "epidemii strachu" ten wirus był dalece bardziej śmiercionośny. Tym niemniej jest to film dużo bardziej realistyczny.

szczeciniak87

druga część była do cmg jakbyś nie doczytał chyba że też interesujesz się sraniem w filmach więc nie bądź debilem bo inteligencja podłapie jak yeti. trochę mi zajęło rozkminienie co to niby jest wułala. nawet fonetycznie nie umie tego napisać... /// @brzez podobne bo też o koronawirusie chociaż 100% śmiertelność i tak krótki okres inkubacji były dość pesymistyczne. ale film ciekawy nawet gdyby ludzie nie dowiedzieli się nagle w tvp że koronawirusy istnieją :)

ocenił(a) film na 7
szczeciniak87

Pewnie powstanie coś na temat zabójstw i samobójstw które podobno spowodował koronawirus

szczeciniak87

Klan już kręci . To parodia parodii.

ocenił(a) film na 6
szczeciniak87

juz był wątek, w filmie starsza pani musi zniknąć z 2003 roku !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones