PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698878}

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

Ice Age: Collision Course
6,2 42 954
oceny
6,2 10 1 42954
3,2 5
ocen krytyków
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie

TWÓRCY EPOKI LODOWCOWEJ IDĄ W TYM SAMYM KIERUNKU CO TWÓRCY CALL OF DUTY.

donmaslanoz14

Epoka Lodowcowa 5: Infinite Warfare xD

BraniakPL

reeety mózgi pomyślcie. Ja też na początku myślałem jak wy i dziwiłem się ze nowa częśc będzie, ale zauważcie że choćby w tym filmie pokazują genezę powstania układu słonecznego. Może w 6 części przeniosą się do naszych czasów jakimś wehikułem czasu:P

ocenił(a) film na 7
donmaslanoz14

Sęk w tym, że ilekroć puszczam dziecku którąś Epokę, to mam ochotę oglądać z nimi. Z CoDami tak nie miałem, a ostatnio olałem parę części. Jak dla mnie mogą kręcić nawet Epokę L. 15: Atak Zombieżółwi, kto nie chce, to nie ogląda, a nikt nie ucierpi

ocenił(a) film na 8
DocHary

Popieram, to wyjątkowo luźna animacja i dobrze znosi nawet najbardziej szalone pomysły twórców. Wiewiór jest w tej serii nieśmiertelny :D Nareszcie znaleźli wszystkim nieborakom partnerów ( super ekstra narzeczona Sid'a )
No i moje dzieciaki też kochają tą serię (byłem z nimi na części 5 już 2 razy w kinie).
Przykładowo "Shrek" nie przypadł mi do gustu, a po drugiej części seria umarła, może dało się to oglądać ale mnie już nie bawiło.
Jak na razie czekam na część 6 Epoki Lodowcowej :D

ocenił(a) film na 7
donmaslanoz14

No i? Seria Epoka Lodowcowa jest całkiem spoko animacją, jeśli twórcy nie stracą formy to mogą wypuścić jeszcze kolejne 5 części. Będzie się z czego pośmiać w tym ponurym jak piz*a świecie.

Andeddu

Poważnie? Ponury jak p*zda? P*zda to rewelacyjny, najlepszy i wspaniały wynalazek bogów, więc dlaczego uważasz ją za ponurą? Ch*j może być ponury i smutny, to fakt. Ale Cipk* to rewelacja :P

remi1982

Od rewelacyjnej cip*i jest spora droga do ponurej pi*dy. :D

Vitcher

Wiem wiem. Jakieś 30 lat różnicy :D

donmaslanoz14

Fakt, seria powinna skończyć się na 3, która była fajnym zwieńczeniem i jako ostatnia trzymała poziom

Piknik_na_skraju_drogi

Tyle że strasznie zniszczyli tytuł w 3 części, bo bohaterowie przenieśli się do krainy dinozaurów, a nie epoki.

donmaslanoz14

Chciałem przyrównać do "Szybciejszych i Wścieklejszych", ale twoje jest trafniejsze.

Ale w sumie, a niech tworzą nawet i 50 część, to uniwersum akurat stwarza do tego szansę.

użytkownik usunięty
donmaslanoz14

z tą różnicą że filmy z tej serii nie wychodzą co rok

donmaslanoz14

NAJWIDOCZNIEJ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones