PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433359}

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
7,0 141 358
ocen
7,0 10 1 141358
6,2 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

jakim cudem

użytkownik usunięty

świat dinusiów był pod lodem, a nie był zamarznięty? a poza tym skoro pod lodem był ten cały zaginiony ląd, lód by nie utrzymał takich lodowców!

Myślę, że nie ma co nad tym debatować, większość filmu to sceny niemożliwe do wytłumaczenia w zwykłym świecie. To po prostu bajka i tutaj nic nie musi być logiczne ;)

użytkownik usunięty
Kratka151

no tak, ale to trochę wkurzające :D

ocenił(a) film na 7

nie ma co szukać logiki w filmach animowanych

ocenił(a) film na 7

Zasiadając do oglądania filmu animowanego, nastawiam się po prostu na rozrywkę i odrobinę humoru. Nie analizuje bajek kawałek po kawałku i nie rozstrzygam co jest realne a co nierealne, bo to jest po prostu BAJKA, czysta rozrywka dla dzieci i często też dla starszych widzów. Gdybym szukał logiki w bajkach to chyba żadna by mi się nie spodobała.
Jeszcze jedno, czy jak oglądasz filmy powiedzmy SF, Fantasy, czy serię James Bond również szukasz w nich logiki, "realności"?! Dzięki takim zachowaniom psujesz sobie radość z oglądania filmów. Jeszcze raz powtórzę to jest czysta rozrywka która ma odstresować po ciężkim dniu w pracy, szkole. Oczywiście jeśli chcesz bardziej realnych filmów proponuje dramaty, biografię i tym podobne.
Być może napisałaś pierwszy komentarz z lekkim przymrużeniem oka, jednak denerwują mnie takie komentarze ludzi którzy zabierają się za analizę filmu co w większości przypadków nie ma sensu.
Żeby nie było, nie chciałem Cię tym postem obrazić. Ludzie różnie odpowiadają na słowa krytyki, czy odmienne zdanie. ;]

ocenił(a) film na 10

nie szkodzi itak fajne ;D

ocenił(a) film na 9

Jakaś wersja klosza powietrznego? Dosyć popularne w filmach sci-fi - kopuła, poza którą nie ma szans przetrwać życie, bo reszta jest np. radioaktywną pustynią.

użytkownik usunięty
TangoAndWaltz

Ale ziemia, na której żyły zwierzęta nie była skażona.

ocenił(a) film na 9

Nie twierdzę, że była skażona, tylko że pomysł 'osłony' podobny.

użytkownik usunięty

Ty tak na poważnie? To bajka, a nie film dokumentalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones