PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32014}

Epoka lodowcowa

Ice Age
7,6 494 906
ocen
7,6 10 1 494906
7,0 28
ocen krytyków
Epoka lodowcowa
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa

Właśnie sobie zdałam sprawę, że Manfred chciał się zabić. Jego rodzina zginęła, nie miał z kim ani po co iść na południe. Na początku filmu wprost jest powiedziane, że jeśli zostanie to zamarznie. W dodatku będąc samemu naraża się na ataki innych zwierząt, czym zdaje się zupełnie nie przejmować. Widać że nie zależy mu na życiu. Dopiero na koniec filmu, kiedy odnajduje przyjaciół i buduje z nimi nowe stado, odzyskuje nadzieję i sam proponuje wspólną podróż na południe. Nie poddał się ;

ocenił(a) film na 8
Apicula

Nigdy nie patrzyłem na to w ten sposób. Najlepsze produkcje to takie, które można odkrywać wciąż na nowo.

Apicula

Ja sądziłem, że on miał poprostu na wszystko wyrąbane a to, że idzie w drugą stronę świadczyło o tym, że chce się od wszystkich odciąć. Ale twoja teoria jest naprawdę niezła. Nadaje to jeszcze większej głębi tej postaci, szkoda, iż dzieje się to w tle. Może oryginał stawił na to większy nacisk, w końcu zmienili los Diego to może i ten wątek uległ lekkiej zmianie.

Bilet95

Fajnie jest obejrzeć po latach film z dzieciństwa. Tyle nowych szczegółów można wyłapać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones