PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32014}

Epoka lodowcowa

Ice Age
7,6 495 014
ocen
7,6 10 1 495014
7,0 28
ocen krytyków
Epoka lodowcowa
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa

co to za piosenka ?

ocenił(a) film na 10

co to za nuta leci gdy oni idą oddać to dziecko i dochodza do skrótu grają z tą wiewiórką w rebus to tak chwile przed leci ta piosenka zna ktoś tytuł ?

mateusz0987

tez jestem ciekawa!!! ogladalam 1000000 razy ten film ale nigdy nie zwrocilam na nia uwagi, a teraz jakos wpadla mi w ucho:) prosze napiszcie. Z gory dzieki:)

ocenił(a) film na 10
mateusz0987

Nie wiecie jak to sie robi?? przewija do konca filmu i patrzy jakie piosenki byly wykorzystane w filmie. Jest podane wszystko kto napisal slowa, muzyke i wykonuje.
W tym przypadku to:
Piosenka: "Send Me On My Way"
Artysta: Rusted Root
Pozdrawiam

kinkejd

Dzięki ze tytuł piosenki, ale komentarz był niepotrzebny. Doskonale wiem że można tak zrobić, ale w literach na końcu wymienione są WSZYSTKIE piosenki używane w filmie, a tych jest zawsze kolo 10. I co miałam wszystkie ściągać żeby znaleźć tą właściwą?? Nie, dzięki. Wolę zapytać się na forum i liczyć na uprzejmość innych widzów:)

ocenił(a) film na 10
elf91

Ja sciagma wszystkie. W tym przypadku byly tylko 3, ale nie musialem wszsytkich sciagac bo tytul byl od razu do rozponania.
A jesli komentarz Cie urazil to przepraszam, nie byl zlosliwy.

kinkejd

ok rozumiem:) nic nie szkodzi, musiałam po prostu zle "przeczytac miedzy wierszami":P i jeszcze raz dzieki za tytuł:)

mateusz0987

Wie ktoś może jak nazywa się orginalna wersja tego co śpiewają dodo? proszę. potrzebuję do przedstawienia poszukać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones