PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569577}

Era smoków

Age of the Dragons
3,6 1 739
ocen
3,6 10 1 1739
Era smoków
powrót do forum filmu Era smoków

Danny Glover zasłynął świetnym duetem z Melem Gibsonem w kultowej serii "Zabójcza broń". "I'm too old for this s**t!" - zwykł mawiać, ruszając do boju. Czy okaże się, że na walkę ze smokami rzeczywiście jest za stary? Ciężko mi uwierzyć, że film z jego udziałem, do tego o smokach, nie pochodzący z wytwórni SyFy zasługuje na tak niską ocenę. Może to kwestia tematycznego porwania się z motyką na ... wieloryba w próbie przełożenia powieści Melville'a na smocze fantasy... Wszystkich chętnych do zweryfikowania tej noty zapraszam na wspólny seans z komentowaniem.
Emisja w sobotę, 09.08 na antenie Tv6 wyjątkowo o 12:40.

Valdoraptor23

Kiedyś przy okazji takie dziennego seansu grałem sobie przed nim w Skyrima i wiedziałem że film jest za 20 min miałem zaraz zejść ale skyrim mnie pochłonął i przypomniałem sobie o filmie gdy juz było po nim

Katharsisss

Ja akurat przechodziłem Mass Effecta 3 na ziemi, ostatnie misje przed pójsciem do szkoły... w szkole nie byłem xd

O nie :O mam 15 minut na pójście do sklepu po chleb, dobrze ze blisko :)

Katharsisss

Ja tak najczęściej mam z serialami emitowanymi w tv że zapominam o danym odcinku. Potem cały tydzień ustawiam sobie alarm w telefonie xD

A propo smoków, chyba najlepsze filmy jakie znam w tym temacie to "Ostatni smok" i "Władcy ognia". A Wy?

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

siema
Mam jeszcze kaca po Legii

Valdoraptor23

Zaczyna się koleiny ;)

No serio, w ogóle nawet filmu ze ''smokiem'' w tytule nie są o smokach... Czerwony smok, wejście smoka itd

Jeszcze jest ''jak wytresować smoka'' - podobna tematyka xd

Valdoraptor23

Władcy ognia to taki średniak dla mnie, ostatni smok to nie wiem bo nie widziałem, chyba jeszcze jakieś eragony ekranizowali?

Katharsisss

Dla mnie władcy ognia to też średniak ( nie chce sprawdzać jak oceniłem ) ale ostatni smok jest spoko :)

Fajne efekty :D ma ten film co teraz leci.

Katharsisss

Ekranizacja Eragona to dla mnie porażka bo pierwsza książka była całkiem ciekawa.

Valdoraptor23

"Ostatni smok" to chyba najlepszy film o smokach, jak tylko leci w TV to go oglądam.

Valdoraptor23

Dopiero teraz widzę w jakiś słabych filmach grał Danny :O
Kosmiczni wojownicy, prawo Hannah, sins Expiation, syn poranka. Mysteria, And the Children Shall Lead.
Vinniego też ma ten film :( Dobrze że go niezbyt lubię :)

movies_2

Wykonanie smoka na poziomie serialu z BBC, tylko mniej ujęć.

Taki wielki gad a nie zjadł dziewczynki. Rasista jaki czy co..

Valdoraptor23

Taki nowoczesny, równouprawnienie ponad wszystko, takie na pokaz, chętnie by zjadł ale nie chce być uznany za rasistę.

Valdoraptor23

nie chcecie mi powiedzieć że w tym filmie będzie główny czarnoskóry bohater?

Kto zginie pierwszy ;( Ja chce wiedzieć takie rzeczy przed pojawieniem się w TV ;(

ocenił(a) film na 5
movies_2

Achab fajne imię

giovanni50

Quiqłed??? Tez spoko :)

ocenił(a) film na 5
movies_2

Vinnie Jones gra w tym filmie yeah

movies_2

Pan Starbuck xD Po filmie założył sieć knajp.

movies_2

Chciałem zainstalować Tego Assassina Creed IV Black Flag że by potem na forum na niego ponarzekać, ale gra musiała to wyczuć bo nie chcę się zainstalować. Problem jest taki że nie chce się nawet odinstalować mimo dziesiątek dezinstalacji itp.

Katharsisss

Poje**ne :(
A może dało by się usunąć ( z kompa ) przez Upley?

movies_2

Uplay oferuje mi jedynie pobranie gry co przy posiadaniu limitu na internet nie jest możliwe. Dezinstalacje wybierane z menu początkowego po włączeniu gry przenoszą mnie właśnie do Uplay tylko że to już próbowałem kilkadziesiąt razy

Katharsisss

U nas by nie poszło, za słaby sprzęt.

Valdoraptor23

Właśnie sprawdzałem kiedyś i chyba ma mniejsze wymagania niż trójka xd Ale radze się upewnić bo ja jestem głupi xd

movies_2

Trójka chodzi mi na takich prawie maksymalnych zaś czwórka na średnich a walki podczas abordażu klatkują zawsze nawet na najniższych

movies_2

Podobno wymaga 4-rdzeniowego procesora.

Katharsisss

No na minimalnych to może i by ruszyło ale tnąca się gra akcji jest bez sensu.

movies_2

Mógłbym walić Ci spoilery, ale jakieś 2-3 lata temu oglądałem ten film i praktycznie nic z niego nie pamiętam. XD

Valdoraptor23

Pierwszy rzuca harpunem w tarcze ze smokiem.
Drugi trafia w smoka na tarczy.
Teraz kolej na moviesa - rzucam niestety nie trafiam w tarcze a w okno, a za oknem lata smok i zostaje zabity przeze mnie.

movies_2

hahahahahahaha

movies_2

Reżyser miał fetysz podglądania przez zakapturzone postaci.

Valdoraptor23

Konkurs w rzucaniu harpunem w obrazek smoka - prawdziwy pokaz umiejętności smokobójczych.

Valdoraptor23

Nie nadajesz się nawet do tego by wyskrobać na kadłub - powiedziała ''dzi w k a'' kogoś tam - ona miała na myśli aborcje?

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Tak jak w Wanted.Ścigani szkolenie odbywało się poprzez lanie po pysku

giovanni50

"Tylko jeden mąż ujdzie z życiem by nieść opowieść o Ahabie" - przepowiednia jak z Pottera. Zapewne tym mężem był Herman Melville.

giovanni50

Jedyne co z tego filmu zapamiętałem to:
Uderzenie klawiaturą i napis z urwanych liter.
Strzelanie i kontrola lotu (?).
Wychodzenie z łazienki i jakieś szczury.
Koleś jest lepszym snajperem od przeciwnika Daredevil bo strzela ze snajperki przez połowę miasta i środek pączka.
I autko :)
Zdrada dziewczyny.

Nawet więcej zapamiętałem niż sądziłem.

ocenił(a) film na 5
movies_2

Podkręcanie kuli :)

movies_2

Jeszcze wisząca świnia.

Valdoraptor23

Zapomniałem xD

A i jeszcze fabuła: Jakieś przepowiednie z chińskich ubrań czy tkanin.

Valdoraptor23

Ciekawe czym ta amfibia Pikłod jest napędzana. Może producentami złych gier :D

Valdoraptor23

Przecież krasnoludy w Heroes 4 ( wiem 3 lepsza ) też mogły tworzyć mechaniczne smoki, a tu mają mechaniczna łódkę która pływa po lodzie jak piaskowy rekin po piasku.

ocenił(a) film na 5
movies_2

Co oni brali że widzą smoki ??

movies_2

Nie wspominaj o tej abominacji Heroes 4 xD

Valdoraptor23

Dobra, nie będę :)

Heoes 5!!!

Valdoraptor23

Laska wyciąga bezcenny witriol, tłumaczy że w styczności z powietrzem wybucha i rzuca, żeby pokazać eksplozję.

To tak jakby poszukiwacz złota wyjął samorodek i powiedział "Patrz, to złoto. W wodzie tonie" i wrzucił do morza xD

Valdoraptor23

A kto bogatemu zabroni

Katharsisss

Jakby byli tacy bogaci to chyba nie narażali by życia..

Valdoraptor23

kupią sobie nowe XD

Valdoraptor23

Patrz, to jest napromieniowany pierwiastek, przez niego wyłysiejesz i staniesz się Ghulem.

SUUUUPPPEEERRRR

Valdoraptor23

Ja już sobie wyobrażam jak Danny będzie walczył ze smokiem, straci miecz a smok się wyprostuje i zionie na niego ogniem a Danny: Jestem na to za stary.

movies_2

Najbardziej mi się spodobał ten tekst w jego epizodzie w "Mavericku".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones