PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569577}

Era smoków

Age of the Dragons
3,6 1 739
ocen
3,6 10 1 1739
Era smoków
powrót do forum filmu Era smoków

...a mógłby z tego być niezły kawałek heroic fantasy. Po tytule tego się właśnie spodziewałem, uwielbiam tego typu tematykę. Pomijając "fabułę!?" ciekawe zdjęcia, tajemniczy klimat, mroczne/zimne kolory - mogłoby coś z tego być, a wyszedł filmik o niezrównoważonym czarnym dziadku, który jeździ jakimś ówczesnym "statkiem" ? (sic!). I musi być oczywiście piękna pani (+ 5 do morale) dzięki której mężni wojownicy, a raczej harpunnicy zachowują się jak dzieci :D Ach i te smoki... cóż wyglądają raczej jak skrzydlate jaszczurki. Smok w kontekście fantasy zawsze był legendarną bestią, a przynajmniej ja tak go sobie wyobrażałem ;) A tu mamy takie wypierdki. Efekty? Hmm mona znaleźć produkcje z lat 90tych, gdzie efekty prezentują się ekhm lepiej... Szkoda, że taki potencjał został zmarnowany. A może zbyt wiele wymagam, sam nie wiem. Lubię takie klimaty, dlatego jestem zgryźliwy jeśli coś odbiega od mojego wyobrażenia i oczekiwań.

rethhh

Dokładnie mógłby być z tego dobry film, a wyszedł średniak. Smok przypominał bardziej Wywerna http://www.filmweb.pl/film/Wyvern-2009-502315/posters# , zdjęcia i klimat OK. Kilka ciekawych postaci, no i oczywiście piękna pani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones