PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 568
ocen
5,3 10 1 71568
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

Że to bez sensu w porównaniu z fabułą książki ... i tego filmu ... Szczerze nienawidze tego filmu ... Nie powiem, że jest zły ... bo może dla tych, którzy nie czytali książki może być on fajne ... Ale dla mnie odoby która czytała książke, to uważam,że mi się to wogóle nie podobało i wiem o tym, że moja ocena podlega osądowi i porównaniom z książi ... Dlatego chce wiedzieć co wy o tym sądzicie ?

Fhyer

Zawsze mówi się, że film a książka to dwie różne rzeczy. Wszyscy przyjmują to bez sprzeciwu traktując to jako rutynowe podsumowanie każdej ekranizacji. W końcu zawsze film będzie się różnić od powieści (co wcale nie jest zgodne z prawdą, nie wiem czemu ludzie tak powtarzają), ale w tym przypadku to naprawdę absolutnie dwie różne rzeczy. Film jest tragedią, bowiem spokojnie 3/4 książki zostało pominięte. Odważyłabym się powiedzieć, że zachowano tylko głównych bohaterów. Osoby odpowiedzialne za film ewidentnie Eragona nie czytały, ani nie chciały przejść do następnych ekranizacji, było to jednorazowe zaciągnięcie widzów do kina. Mogą się o tym przekonać jedynie osoby znające dzieła autora. Nikt więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones