PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 565
ocen
5,3 10 1 71565
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

Druga część

ocenił(a) film na 10

Słyszał ktoś może czy mają zamiar robić drugą część?? Wiem że książek jest bodajże 4

ocenił(a) film na 1
Tindela

Poza tytulem i jakimis nazwami wlasnymi ten film nie ma NIC wspolnego z ksiazka, wiec bym sie tym nie sugerowal ;)

Poza tym watpie ze ktos podejmie sie proby adaptacji ksiazki po tak spartaczonej pierwszej czesci.

ocenił(a) film na 10
Cililing

Szczerze nie mam porównania, zawsze jak chcę pożyczyć tę książkę w bibliotece ktoś robi to przede mną :(
A film moim zdaniem bardzo fajny :) dlatego pytam o drugą część :D
Ale ogólnie książka warta jest przeczytania??

ocenił(a) film na 7
Tindela

Książkę naprawdę warto przeczytać:) Jeśli podobał Ci się film, to na książce nie powinnaś się zawieść

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

Tindela

Zakończenie filmu wskazywało, na to że będzie kontynuacja, ale po kompletnej klapie, chyba nawet nie ma co na to liczyć. Po za tym lepiej było by chyba, żeby ktoś inny zabrał się za adaptacje tej książki od nowa.
Rzadko komentuje gust innych ludzi, ale żeby 10 dla takiego filmu to lekka przesada !

ocenił(a) film na 10
bodzio12

Dałam mu 10 ponieważ lubię filmy tego typu :) i nie był on najgorszy :) a poza tym gra tu kilku aktorów których bardzo lubię :) i byli świetni w swoich rolach :D

Tindela

Wątpię, bo w 1 części pominięto postaci, które odgrywały bardzo dużą rolę w części drugiej. No na przykład Solembum...Nie wiem, jak oni będą chcieli nakręcić drugą część, ale ta była porażką.

ocenił(a) film na 10
Islanderr

Szczerze nie mam porównania :( niedawno ściągnęłam e-booka książki i mam zamiar przeczytać bo wszyscy tutaj tak ją zachwalają :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones