PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 568
ocen
5,3 10 1 71568
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

Czy wiadomo coś o nakręceniu najstrszego ? może ze względu na nieścisłości pierwszego filmu
bd go kręcić jeszcze raz ?? słyszeliście coś ?

ocenił(a) film na 3
Wildcat886

Najstarszy miał być w 2009 roku ale po co mieli kręcić jak pierwszą część zj***li.. Masakra normalnie..Ilekroć na to patrze to kipię ze złośći.
Nic się nie mówi o ponownej ekranizacji...Ale jak dobrze pójdzie to uda się to nakręcić za pare lat ;)

fankajohnnego

jak nikt się za to nie weźmie to ja to zrobie xD
ale tak na serio to jak już mają kręcić to od pierwszej części bo do filmu to ja nic nie mam, ale z książką to nie ma nic wspólnego ...

ocenił(a) film na 3
Wildcat886

I ja też na serio..Chcę iść na studia reżyserskie..Wiem,że to szalone marzenie,ale warto dążyć do tego co się kocha:)
A tak wgl..Jak można zrobić smoka z piórami?!!!! A widziałaś Angele?! A Arya!? rude włosy i w dodatku człowiek...Już ja się bardziej na nią nadaje..Mam brązowe włosy,ale jak mi jeszcze troche urosną to farbuje na czarno:D Robie się na Arye.

fankajohnnego

hehe , to już jedna rola obstawiona :> przynajmniej bd jak w książce ... a co do aktora Eragona to chyba było jedna z niewielu rzeczy która się w miarę zgadzała ;) w miare taki sam jak było w książce bo co do Aryi to była porażka ...-_-'

ocenił(a) film na 3
Wildcat886

No Eragon moim zdaniem jest świetny..Tak go sobie wyobrażam ogólnie,więc jest ok... A wiesz kto miał grać Eragona? Eljiah Wood albo ten z transformersów :/

fankajohnnego

CO ! tego to nie wiedziałam ten z transformerów to nie jest wgl. podobny a kto to jest ten Eljjah ? ;D

ocenił(a) film na 3
Wildcat886

Frodo z Władcy Pierścieni

fankajohnnego

Saphira wygląda doskonale! Jej skrzydła mają "pióra" jak to nazwałaś, ale to nie pióra tylko łuski w kształcie odzwierciedlającym pióra co jest dość zgodne gdyż taki wygląd polepsza aerodynamikę, nośność i zdolności obronne, według mnie przynajmniej :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones