PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 568
ocen
5,3 10 1 71568
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

Obsada na FW

ocenił(a) film na 4

Tak jak większości tutaj film nie specjalnie mi się podoba, a jeszcze do tego słaby dubbing powoduje lekkie zniesmaczenie. Ale ja w innej kwestii, chociaż związanej również z dubbingiem.
Po raz kolejny zauważam na FW bajzel w spisie obsady filmowej, bardzo często główni aktorzy są dalej niż drugo czy nawet pierwszoplanowi, w przypadku Eragona dochodzi jeszcze kompletne wymieszanie ról filmowych z rolami polskich dubbingowców. I mamy taki paradoks, że na pierwszym miejscu w zestawieniu obsady filmu jest sic! ... Zakościelny, a dopiero później główny bohater filmowy. Jeden wielki bajzel. Czy tego nie da się w jakiś sposób ułożyć?
Może FW powinien rozważyć, w przypadku filmów dubbingowanych, podział na dwa spisy obsad lub na ten przykład po roli danego aktora podawać aktora, który go dubbinguje. To tylko przykład. Rozwiązań jest na pewno wiele.
Jest to swoisty apel do twórców stron o filmach I jeszcze raz prośba, niech kolejność ról będzie taka jaka powinna być. Albo zdecydujmy się na kolejność alfabetyczną, albo według ważności ról (ta mi bardziej odpowiada). Łatwo przecież ocenić role pierwszoplanowe, potem drugoplanowe, a na koniec pozostałe dać w kolejności alfabetycznej.
Pozdrawiam użytkowników i poratl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones